VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPJD313AABB
Producent Hewlett Packard
Part nummer JD313A/ABB
Omschrijving Networking A3100-24-POE EI Switch
  A3100-24-PoE EI Switch Europe - English localization | Replacement for 3Com 0235A19D (TD Artnr )
Taal EN
EAN/UPC0885631182666
Gewicht 7,90 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
HP ProCurve Managed Switches
 


Product specificaties ***
 
Gerelateerde producten
2401 Netwerk chassis - Chassis
HPJD324B Networking A3600 Switch SFP STACKING Kit
7170 Stroom (power) - Kabels
HPJD184A X290 500 C 1M RPS Cable
HPJD187A X290 1000 A JD5 2M RPS Cable
7BA0 Aansluitapparatuur - Netwerk kabels (koper)
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
7BA5 Aansluitapparatuur - Fibre optic kabels
HPAJ833A 0.5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ834A 1M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ836A 5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ838A 30M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ839A 50M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
7110 Stroom (power) - AC adapters (power supplies)
HPJD183AABB Networking RPS 800 A Redundant Power Supply
HPJG136AABB A-RPS1600 Redundant Power System
HPJG137A A-RPS1600 1600W AC Power Supply
HPJG137AABB A-RPS1600 1600W AC Power Supply
75C0 Accessoires - Bevestigingsapparatuur
HPJD321A A3100/E4210-16 Rack Mount Kit
HPJD322A A3100/E4210-9 Rack Mount Kit
HPJD323A A3100/E4210-16/-8 POE Rack Mount Kit
ransceiver modules
HPJD089B X120 1G SFP RJ45 T Transceiver
HPJD098B X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver
HPJD099B X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver
HPJD118B X120 1G SFP LC SX Transceiver
HPJD119B X120 1G SFP LC LX Transceiver
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net