VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPJD369A
Producent Hewlett Packard
Part nummer JD369A
Omschrijving A5500-24G SI Switch
Informatie
Taal IN
EAN/UPC0885631186800
Gewicht 4,50 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving HP 5500-24G SI Switch
Overview
These Gigabit Ethernet switches deliver quad-speed performance 10/100/1000 and 10 Gigabit Ethernet, as well as advanced voice-enhanced features such as Power over Ethernet (PoE), auto-voice VLAN, and Quality of Service (QoS). As a result, they are ideal for enterprise organizations seeking to build a secure, convergence-enhanced campus network. Robust IPv6 support and 10 Gigabit Ethernet uplinks future-proof an enterprise network against obsolescence. Resilient Ring Protection Protocol (RRPP), Smart Link, and Intelligent Resilient Framework (IRF) deliver 50 ms switchover and carrier-class reliability.

Features
Quality of Service (QoS)

• Broadcast control: allows limitation of broadcast traffic rate to cut down on unwanted network broadcast traffic


Management

• Friendly port names: allow assignment of descriptive names to ports


Connectivity

• Auto-MDIX: automatically adjusts for straight-through or crossover cables on all 10/100/1000 ports


Performance

• Nonblocking architecture: up to 192 Gbps nonblocking switching fabric provides wire-speed switching with up to 143 million pps throughput


Resiliency and high availability

• Separate data and control paths: keeps control separated from services and keeps service processing isolated; increases security and performance


Layer 2 switching

• 16K MAC address table: provides access to many Layer 2 devices


Layer 3 services

• Address Resolution Protocol (ARP): determines the MAC address of another IP host in the same subnet
Warranty Garantie: Lifetime, advance replacement, next business day, phone support, software releases
Beheerfuncties MIB-ondersteuning MIB II, RIPv2, SNMPv2, PV6-TCP, IPV6-UDP, ICMPv6, MPD, RMON, Ping
Quality of Service (QoS) Y
Multicast-ondersteuning Y
Web-gebaseerd management Y
Switch type Managed
Switch-laag L2
Aansluitingen Copper ethernet cabling technologie 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T
Console port RJ-45
Aantal SFP/SFP+ poorten 4
Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity 24
Netwerk 10G support Y
Datastroombeheer Y
Port mirroring Y
Verbindingsaggregatie Y
Broadcast stormbeheer Y
Rate limiting Y
IP routing Y
Spanning tree protocol Y
IGMP snooping Y
Auto MDI/MDI-X Y
VLAN=ondersteuning Y
Volledige-duplex Y
Netwerkstandaard IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
Data-uitwisseling Jumbo Frames ondersteuning Y
Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Throughput 107.2 mpps Mpps
Switchingcapaciteit 144 Gbit/s
Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100 Mbit/s
MAC Adrestabel capaciteit 16000 entries
Beveiliging Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 802.1x RADIUS, SSH
MAC adres filtering Y
Statische poort beveiliging Y
Access Control List (ACL) Y
Protocollen Ondersteunde network protocollen FTP, DNS, UDP, ARP, GARP, MTU, MLD/MLDv2, DLDP, RRPP, IRF
Beheerprotocollen LLDP, STP, SNMPv1/v2c/v3, NTPv3, RMON, SSHv1/SSHv2
Gewicht en omvang Gewicht 4500 g
Hoogte 43.6 mm
Diepte 300 mm
Breedte 440 mm
Energie Stroomverbruik 80 W
AC invoer frequentie 50/60 Hz
AC invoer voltage 100-240 V
Technische details Formaat 1U
Kleur van het product Grey
Stapelbaar Y
Opstelling in rack Y
Certificaten Certificering FCC, VCCI, EN, CISPR 22, ICES, ANSI, ETSI, AS/NZS, EMC
Veiligheid UL, EN, IEC, CAN/CSA, FDA, CFR, ROHS
Eisen aan de omgeving Warmtedissipatie 273 BTU/h
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 113 °F
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 45 °C
Geheugen Packet buffer memory 2 MB
Intern geheugen 128 MB
Type geheugen SDRAM
Flashgeheugen 16 MB
Verlichting/Alarminstallaties LED-indicatoren Y
Power LED Y
Inhoud van de verpakking Gebruiksaanwijzing Y
Gebruikershandleiding Y
Power over Ethernet (PoE) Power over Ethernet (PoE) N
Andere features Netwerkfuncties Gigabit Ethernet
Ethernet LAN-verbinding Y
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10, 100, 1000 Mbit/s
Ethernet interface type Gigabit
Verbindingstechnologie Wired
Latentie 2.6 µs
 
Gerelateerde producten
2110 Netwerken - Adapters bedraad
HPJD360B - EOL* 2-PORT 10-GBE A5500 LOCAL CONN Module
HPJD361B 1-PORT 10-GBE XFP A5500 Module
HPJD367A Networking 2-PORT GBE SFP A5500/E4800 Module
HPJD368B - EOL* 2P 10-GBE SFP+ A5500/E4800/E4500 MOD
8210 Beeld - Monitoren LCD/TFT/LED
HPEM890ATABB - EOL* LA1951g 19i TFT ANA/DIG TCO03 1000:1 250CD/CM 160H/160V 5MS
HPNK571ATABB - EOL* LE2201W 22i TFT ANA TCO05 1000:1 250CD/CM 160H/160V 5MS
HPNL773ATABB - EOL* LA2405WG 24i TFT ANA/DIG TCO05 1000:1 300CD/CM 160H/160V 5MS
HPNP447ATABB - EOL* LE1901WI 19i TFT ANA TCO05 1000:1 250CD/CM 160H/160V 5MS
en supportuitbreidingen
HPUX118E NetworkS A series LEVEL 3 INSTALL SVC
HPUX119E NetworkS A series LEVEL 3 STARTUP SVC
7170 Stroom (power) - Kabels
HPJD184A X290 500 C 1M RPS Cable
HPJD187A X290 1000 A JD5 2M RPS Cable
7BA0 Aansluitapparatuur - Netwerk kabels (koper)
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPJD096B - EOL* X240 10G SFP+ SFP+ 1.2M DA Cable
HPJD097B - EOL* X240 10G SFP+ SFP+ 3M DA Cable
7BA5 Aansluitapparatuur - Fibre optic kabels
HPAJ833A 0.5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ834A 1M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ836A 5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ838A 30M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ839A 50M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
7110 Stroom (power) - AC adapters (power supplies)
HPJD183AABB Networking RPS 800 A Redundant Power Supply
HPJG136AABB A-RPS1600 Redundant Power System
HPJG137A A-RPS1600 1600W AC Power Supply
HPJG137AABB A-RPS1600 1600W AC Power Supply
t services
HPU2N94E 3Y NBD PROACTCARE 5500-24 Switch SVC
HPU2N95E 4Y NBD PROACTCARE 5500-24 Switch SVC
HPU2N96E 5Y NBD PROACTCARE 5500-24 Switch SVC
HPU2N97E HP3Y4H24X7PROACTCARE5500-24 Switch SVC
HPU2N98E HP4Y4H24X7 PROACTCARE 5500-24 Switch SVC
HPU2N99E HP5Y4H24X7PROACTCARE5500-24 Switch SVC
HPU2P00E HP3Y 6HCTR PROACTCARE 5500-24 Switch SVC
HPU2P01E HP4Y 6HCTR PROACTCARE 5500-24 Switch SVC
HPU2P02E HP5Y 6HCTR PROACTCARE5500-24 Switch SVC
d-kabels
HPJD095B - EOL* X240 10G SFP+ SFP+ 0.65M DA Cable
HPJD363B X230 LOCAL CONNECT 50CM CX4 Cable
HPJD364B X230 LOCAL CONNECT 100CM CX4 Cable
HPJD365A X230 LOCAL CONNECT 300CM CX4 Cable
itch modules
HPJD359B 2-PORT 10-GBE XFP A5500 Module
ransceiver modules
HPJD061A Networking X125 1G SFP LC LH40 1310NM XCVR
HPJD062A Networking X120 1G SFP LC LH40 1550NM XCVR
HPJD089B X120 1G SFP RJ45 T Transceiver
HPJD092B X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
HPJD093B X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver
HPJD094B X130 10G SFP+ LC LR Transceiver
HPJD098B X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver
HPJD099B X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver
HPJD108B X130 10G XFP SC LR Transceiver
HPJD117B X130 10G XFP LC SR Transceiver
HPJD118B X120 1G SFP LC SX Transceiver
HPJD119B X120 1G SFP LC LX Transceiver
HPJD121A X135 10G XFP LC ER Transceiver
HPJD497A - EOL* X110 100M SFP LC FX DM Transceiver
HPJD498A - EOL* X110 100M SFP LC LX10 Transceiver
HPJG234A X130 10G SFP+ LC ER 40KM Transceiver
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net