VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPJD376AABB
Producent Hewlett Packard
Part nummer JD376A/ABB
Omschrijving Networking A5500-48G-POE EI Switch
  A5500-48G-PoE EI Switch Europe - English localization | Replacement for 3Com 0235A251-ME (TD Artnr 1941983)
Taal EN
EAN/UPC0885631375198
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
HP ProCurve Managed Switches
 


Product specificaties ***
 
Gerelateerde producten
2110 Netwerken - Adapters bedraad
HPJD360B - EOL* 2-PORT 10-GBE A5500 LOCAL CONN Module
HPJD361B 1-PORT 10-GBE XFP A5500 Module
HPJD367A Networking 2-PORT GBE SFP A5500/E4800 Module
HPJD368B - EOL* 2P 10-GBE SFP+ A5500/E4800/E4500 MOD
7170 Stroom (power) - Kabels
HPJD185A - EOL* X290 500 U 1M RPS Cable
HPJD187A X290 1000 A JD5 2M RPS Cable
HPJD188A X290 1000 A JD5 NON-POE 2M RPS Cable
HPJD189A X290 1000 B JD5 2M RPS Cable
HPJD190A X290 500/800 1M RPS Cable
7BA0 Aansluitapparatuur - Netwerk kabels (koper)
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPJD095C X240 10G SFP+ SFP+ 0.65M DAC CABLE
HPJD096C X240 10G SFP+ SFP+ 1.2M DAC CABLE
HPJD097C X240 10G SFP+ SFP+ 3M DAC CABLE
HPJG081C X240 10G SFP+ SFP+ 5m DAC Cable
HPQK736A Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl
HPQK737A Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl
7BA5 Aansluitapparatuur - Fibre optic kabels
HPAJ833A 0.5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ834A 1M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ836A 5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ838A 30M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ839A 50M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPQK732A Premier Flex LC/LC OM4 2f 1m Cbl
HPQK733A Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl
HPQK734AOTHPV - EOL* HPV PREMIER FLEX LC/LC MULTI-MODE OM4 5 FIBER 1M CABLE
HPQK735A Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl
7110 Stroom (power) - AC adapters (power supplies)
HPJD183AABB Networking RPS 800 A Redundant Power Supply
HPJD362A - EOL* A5500 150WAC Power Supply
HPJD362AABB - EOL* Networking A5500 150WAC Power Supply
HPJD366A - EOL* A5500 150WDC Power Supply
HPJG136AABB A-RPS1600 Redundant Power System
HPJG137A A-RPS1600 1600W AC Power Supply
HPJG137AABB A-RPS1600 1600W AC Power Supply
2380 Communicatie - Modems & adapters
HPJD102B X110 100M SFP LC FX Transceiver
d-kabels
HPJD363B X230 LOCAL CONNECT 50CM CX4 Cable
HPJD364B X230 LOCAL CONNECT 100CM CX4 Cable
HPJD365A X230 LOCAL CONNECT 300CM CX4 Cable
itch modules
HPJD359B 2-PORT 10-GBE XFP A5500 Module
ransceiver modules
HPJD061A Networking X125 1G SFP LC LH40 1310NM XCVR
HPJD062A Networking X120 1G SFP LC LH40 1550NM XCVR
HPJD089B X120 1G SFP RJ45 T Transceiver
HPJD090A X110 100M SFP LC LH40 Transceiver
HPJD091A X110 100M SFP LC LH80 Transceiver
HPJD092B X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
HPJD093B X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver
HPJD094B X130 10G SFP+ LC LR Transceiver
HPJD098B X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver
HPJD099B X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver
HPJD108B X130 10G XFP SC LR Transceiver
HPJD117B X130 10G XFP LC SR Transceiver
HPJD118B X120 1G SFP LC SX Transceiver
HPJD119B X120 1G SFP LC LX Transceiver
HPJD120B X110 100M SFP LC LX Transceiver
HPJD121A X135 10G XFP LC ER Transceiver
HPJD497A - EOL* X110 100M SFP LC FX DM Transceiver
HPJD498A - EOL* X110 100M SFP LC LX10 Transceiver
HPJG234A X130 10G SFP+ LC ER 40KM Transceiver
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net