VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPJW091A
Producent Hewlett Packard
Part nummer JW091A
Omschrijving 10GBASE-SR SFP+ 850nm pluggable 10GbE optic LC connector up to
300 meters over multi-mode fiber (Type OM3) or 400 meters with
OM4
  HPE Aruba SFP-10GE-SR 10GBASE-SR SFP+ 850nm Pluggable LC Connector 10GbE XCVR
EAN/UPC190017019918
Gewicht 0,05 (kg)
Prijs excl BTW808,00 EUR
Prijs incl BTW977,68 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
 


Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net