VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPJW092A
Producent Hewlett Packard
Part nummer JW092A
Omschrijving 10GBASE-LR SFP+ 1310nm pluggable 10GbE optic LC connector up to
10 000 meters over single-mode fiber
  HPE Aruba SFP-10GE-LR 10GBASE-LR SFP+ 1310nm Pluggable LC Connector 10GbE XCVR
EAN/UPC190017019925
Gewicht 0,20 (kg)
Prijs excl BTW1.588,00 EUR
Prijs incl BTW1.921,48 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
 


Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net