VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPQ8N52A
Producent Hewlett Packard
Part nummer Q8N52A
Omschrijving 1000BASE-LX LC Conn SFP Ext Temp XCVR
  HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX - LC - 1310 nm - voor HPE Aruba AP-318, AP-374, AP-375, AP-377
EAN/UPC190017244518
Gewicht 0,04 (kg)
Prijs excl BTW445,00 EUR
Prijs incl BTW538,45 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
 


Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net