VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPQK714B
Producent Hewlett Packard
Part nummer QK714B
Omschrijving SN8000B 16Gb 48-port FC Blade
  48-port 16Gb/s Director Blade - Switch - 48 x 16Gb Fibre Channel SFP+ - plug-in module
EAN/UPC887111262424
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
 
Gerelateerde producten
2224 Communicatie - Switch
CPQ313458B21 Extended Fabric f SAN Switch 2/32
HPQK710B - EOL* SN8000B 8-Slot Pwr Pack+ Dir Switch
HPQK711B - EOL* SN8000B 4-Slot Pwr Pack+ Dir Switch
HPQK712B - EOL* SN8000B 4-Slot SAN Director Switch
HPT5522A B-series 24-40 PORT PWR PK+ UPGR LTU
HPTA747A 1606 Extension SAN Switch ADV LTU
HPTA748A 1606 Extension SAN Switch FICON CUP LTU
HPTA750A 1606 Extension SAN Switch INTG Routing LTU
9600 Software - Management, beveiliging
CPQ313454B21 Fabric Watch f SAN Switch 2/32
7BA0 Aansluitapparatuur - Netwerk kabels (koper)
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
7BA5 Aansluitapparatuur - Fibre optic kabels
CPQ221691B21 2m Fibre Channel kabel, LC naar SC
CPQ221691B22 - EOL* 5m Fibre Channel kabel, LC naar SC
CPQ221691B23 15m Fibre Channel kabel, LC naar SC
CPQ221691B26 30m Fibre Channel kabel, LC naar SC
HPAJ833A 0.5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ834A 1M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ836A 5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ838A 30M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ839A 50M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
2380 Communicatie - Modems & adapters
HPAJ716AOTHPV - EOL* HPV 8GB SHORT WAVE B-SERIES FC SFP+ 1 PACK
HPAW537A B-series 1GBE Copper SFP 1 Pack
HPAW538A B-series 8GB LW 25KM FC SFP 1 Pack
9600 Software - Management, beveiliging
CPQ313452B21 ISL Trunking f SAN Switch 2/32
ransceiver modules
HPAJ715A 4Gb Short Wave B-series FC SFP 1 Pack
HPAJ717A 8GB LW B-series 10KM FC SFP+ 1 Pack
HPAK870A 4Gb LW B-series 10km FC SFP 1 Pack
HPAN211A 4GB LONG WAVE B-series FC SFP 1 Pack - 30KM
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2018 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net