VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPQL281B
Producent Hewlett Packard
Part nummer QL281B
Omschrijving 3PAR P10000 4M 50/125 LC-LC Fiber C
  3PAR 4M 50/125 (LC-LC) Fiber Cable
EAN/UPC0886111459674
Gewicht 0,45 (kg)
Prijs excl BTWDe prijs van dit artikel wordt automatisch aangepast op basis van het bestelde aantal.
Voorbeeld aantal: 1 2 3 4 5 10 25 50 100
Prijs p/s excl BTW 148,00 147,00 147,00 147,00 147,00 144,00 144,00 144,00 144,00
Prijs incl BTW179,08 EUR (voorbeeld bij bestelling van 1 stuk)
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
HP HP 3PAR
 


Product specificaties ***
Features Soort stekkers Male/Male
Connector 2 LC
Connector 1 LC
Gewicht en omvang Gewicht 450 g
Lengte snoer 4 m
Overige specificaties Kern-/omhulsel-diameter 50/125 ┬Ám
 
Gerelateerde producten
6735 Storage - Disk arrays
HPQR482A - EOL* 3PAR StoreServ 7200 2-N Storage Base
HPQR483A - EOL* 3PAR StoreServ 7400 2-N Storage Base
HPQR485A - EOL* 3PAR StoreServ 7400 4-N Storage Base
HPQR488A - EOL* 3PAR StoreServ 7200 8Gb Base SAN Kit
HPQW960A - EOL* 3PAR F200 9.6TB HDD Field Starter Kit
HPQW961A - EOL* Field Starter Kit for 3PAR F400
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net