VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPT4261A
Producent Hewlett Packard
Part nummer T4261A
Omschrijving StorageWorks Full Fabric Upgrade Licentie f 4/8 SAN Switch
  HP StorageWorks Full Fabric Upgrade Licentie voor 4/8 SAN Switch
Taal NS
EAN/UPC2001137011004
Gewicht 0,14 (kg)
Prijs excl BTW830,00 EUR
Prijs incl BTW1.004,30 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
HP HP StorageWorks SAN Switches
 


Product specificaties ***
Omschrijving HP 4/8 SAN Full Fabric Upgrade License
Information technology professionals rely on HP quality to ensure maximum productivity. As the power of applications, processors, memory adapters and storage devices increases, high-end computer users are seeking ways to optimize their system performance. HP provides leading solutions, adding new levels of performance, availability, flexibility, and management.
Licentie Licentietype Full
Technische details Platform HP BladeSystems
Verpakking Gewicht pakket 50 g
Diepte van de doos 0.5 mm
Hoogte van de doos 215 mm
Breedte van de doos 140 mm
 
Gerelateerde producten
2224 Communicatie - Switch
CPQ313458B21 Extended Fabric f SAN Switch 2/32
HPAM866B 8/8 BASE (0) E-PORT SAN Switch
HPAM867AOTHPV - EOL* HPV 8/8 (8)-ports ENABLED SAN Switch
HPAM867B 8/8 (8)-ports ENABLED SAN Switch
HPAM867BABB - EOL* 8/8 8-ports Enabled SAN Switch
HPT5522A B-series 24-40 PORT PWR PK+ UPGR LTU
HPTA747A 1606 Extension SAN Switch ADV LTU
HPTA748A 1606 Extension SAN Switch FICON CUP LTU
HPTA750A 1606 Extension SAN Switch INTG Routing LTU
9600 Software - Management, beveiliging
CPQ313454B21 Fabric Watch f SAN Switch 2/32
7BA0 Aansluitapparatuur - Netwerk kabels (koper)
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
7BA5 Aansluitapparatuur - Fibre optic kabels
CPQ221691B21 2m Fibre Channel kabel, LC naar SC
CPQ221691B22 - EOL* 5m Fibre Channel kabel, LC naar SC
CPQ221691B23 15m Fibre Channel kabel, LC naar SC
CPQ221691B26 30m Fibre Channel kabel, LC naar SC
CPQ221692B21 - EOL* 2m Fibre Channel kabel, LC naar LC
CPQ221692B22 - EOL* 5m Fibre Channel kabel, LC naar LC
CPQ221692B23 - EOL* 15m Fibre Channel kabel, LC naar LC
CPQ221692B26 30m Fibre Channel kabel, LC naar LC
CPQ221692B27 50m Fibre Channel kabel, LC naar LC
HPAJ833A 0.5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ834A 1M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ836A 5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ838A 30M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ839A 50M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
2380 Communicatie - Modems & adapters
HPAJ716AOTHPV - EOL* HPV 8GB SHORT WAVE B-SERIES FC SFP+ 1 PACK
HPAW537A B-series 1GBE Copper SFP 1 Pack
HPAW538A B-series 8GB LW 25KM FC SFP 1 Pack
9600 Software - Management, beveiliging
CPQ313452B21 ISL Trunking f SAN Switch 2/32
ransceiver modules
HPAJ715A 4Gb Short Wave B-series FC SFP 1 Pack
HPAJ717A 8GB LW B-series 10KM FC SFP+ 1 Pack
HPAK870A 4Gb LW B-series 10km FC SFP 1 Pack
HPAN211A 4GB LONG WAVE B-series FC SFP 1 Pack - 30KM
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2017 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net