VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPT5521A
Producent Hewlett Packard
Part nummer T5521A
Omschrijving B-series 8-24 Port PWR PK+ UPGR LTU
  StorageWorks B-series 8-24 Port SAN Switch Power Pack+ Upgrade LTU
EAN/UPC0884420064886
Gewicht 0,13 (kg)
Prijs excl BTW7.136,00 EUR
Prijs incl BTW8.634,56 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
HP HP StorageWorks SAN Switches
 


Product specificaties ***
 
Gerelateerde producten
2110 Netwerken - Adapters bedraad
HPAJ820B B-SERIES 8/12C BladeSystem SAN Switch
HPAJ821B B-SERIES 8/24C BladeSystem SAN Switch
HPAJ822AOTHPV - EOL* HPV 8/24C BladeSystem PWR PK+ SAN Switch
HPAJ822B 8/24C BladeSystem PWR PK+ SAN Switch
6735 Storage - Disk arrays
HPAG637BOTHPV - EOL* HPV EVA4400 DUAL Controller Array
2224 Communicatie - Switch
CPQ313458B21 Extended Fabric f SAN Switch 2/32
HPAM866B 8/8 BASE (0) E-PORT SAN Switch
HPAM867AOTHPV - EOL* HPV 8/8 (8)-ports ENABLED SAN Switch
HPAM867B 8/8 (8)-ports ENABLED SAN Switch
HPAM867BABB - EOL* 8/8 8-ports Enabled SAN Switch
HPAM868AOTHPV - EOL* HPV 8/24 BASE 16-ports ENABLED SAN Switch
HPAM868B 8/24 BASE 16-ports ENABLED SAN Switch
HPAM868BABB - EOL* 8/24 Base 16pEnabled SAN Switch EU
HPC8R07AABB StoreFabric 8/24 Bundled FC Switch
HPQW937A SN3000B 24/12 FC Switch
HPQW937AABB SN3000B 24/12 FC Switch
HPQW938AABB SN3000B 24/24 FC Switch EU-EN
HPT5522A B-series 24-40 PORT PWR PK+ UPGR LTU
HPTA747A 1606 Extension SAN Switch ADV LTU
HPTA748A 1606 Extension SAN Switch FICON CUP LTU
HPTA750A 1606 Extension SAN Switch INTG Routing LTU
9600 Software - Management, beveiliging
CPQ313454B21 Fabric Watch f SAN Switch 2/32
7BA0 Aansluitapparatuur - Netwerk kabels (koper)
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
7BA5 Aansluitapparatuur - Fibre optic kabels
CPQ221691B21 2m Fibre Channel kabel, LC naar SC
CPQ221691B22 - EOL* 5m Fibre Channel kabel, LC naar SC
CPQ221691B23 15m Fibre Channel kabel, LC naar SC
CPQ221691B26 30m Fibre Channel kabel, LC naar SC
CPQ221692B21 - EOL* 2m Fibre Channel kabel, LC naar LC
CPQ221692B22 - EOL* 5m Fibre Channel kabel, LC naar LC
CPQ221692B23 - EOL* 15m Fibre Channel kabel, LC naar LC
CPQ221692B26 30m Fibre Channel kabel, LC naar LC
CPQ221692B27 50m Fibre Channel kabel, LC naar LC
HPAJ833A 0.5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ834A 1M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ836A 5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ838A 30M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ839A 50M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
2380 Communicatie - Modems & adapters
HPAJ716AOTHPV - EOL* HPV 8GB SHORT WAVE B-SERIES FC SFP+ 1 PACK
HPAW537A B-series 1GBE Copper SFP 1 Pack
HPAW538A B-series 8GB LW 25KM FC SFP 1 Pack
9600 Software - Management, beveiliging
CPQ313452B21 ISL Trunking f SAN Switch 2/32
itch modules
HPAJ820A - EOL* B-series 8/12c BladeSystem SAN Switch
HPAJ821A - EOL* B-series 8/24c BladeSystem SAN Switch
ransceiver modules
HPAJ715A 4Gb Short Wave B-series FC SFP 1 Pack
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2018 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net