VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerIBM00MN499
Producent Lenovo
Part nummer 00MN499
Omschrijving DCG 0.5m LC-LC OM3 MMF Cable
EAN/UPC0883436656078
Garantie 12 (mnd)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving LC-LC OM3 MMF
- Hoge kwaliteit
- Lange levensduur
- Eenvoudige installatie
Kenmerken Draad modus structuur Multi-mode
Geslacht connector Male connector / Male connector
Aansluiting 2 LC
Aansluiting 1 LC
Type glasvezel OM3
Lengte snoer 0.5 m
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net