VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerIBM00VX003
Producent Lenovo
Part nummer 00VX003
Omschrijving DCG 10m QSFP+ MTP-MTP OM3 MMF Cable
EAN/UPC4058154234310
Garantie 12 (mnd)
Prijs excl BTWDe prijs van dit artikel wordt automatisch aangepast op basis van het bestelde aantal.
Voorbeeld aantal: 1 2 3 4 5 10 25 50 100
Prijs p/s excl BTW 111,00 110,00 110,00 110,00 110,00 108,00 108,00 108,00 108,00
Prijs incl BTW134,31 EUR (voorbeeld bij bestelling van 1 stuk)
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
Promotie prijzen alle producenten
 


Product specificaties ***
Omschrijving 10m QSFP+MTP-MTP OM3 MMF Cable
QSFP+ MPO Optical Cables orderable through Lenovo can be used for distances up to 30 meters, or up to 100m using industry OM3 cables.
Kenmerken Kleur kabel Orange
Aansluiting 2 MTP
Aansluiting 1 MTP
Type glasvezel OM3
Lengte snoer 10 m
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net