VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerNGRAFM73510000S
Producent Netgear
Part nummer AFM735-10000S
Omschrijving PROSAFE 100BASE-FX SFP LC GBIC MODULE
  ProSafe 100Base-FX SFP LC mini-GBIC
Taal IN
EAN/UPC606449075090
Garantie 24 (mnd)
Gewicht 0,10 (kg)
Prijs excl BTW221,00 EUR
Prijs incl BTW267,41 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving AFM735, IEEE 802.3-2002, SFP, 62.5/125μm
- Adds Fast Ethernet fiber connectivity to fully Managed Switches
- Fits into standard SFP slots
- Drives Fast Ethernet up to 2 km distances with multimode fiber
- Fast Ethernet multimode fiber connectivity (IEEE 802.3-2002)
- LC duplex connector
- Fits into standard SFP interfaces of fully Managed Switches
- FSM726, GSM72xx, GSM72xxPS, GSM73xxS, GSM7328FS
- Drives Fast Ethernet up to 2 km distances with legacy 62.5/125μm OM1 multimode fiber cables
- Drives Fast Ethernet up to 2 km distances with 50/125μm laser-optimized OM3 multimode fiber cables
Warranty 5 years
Netwerk Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Andere features Aansluiting SFP
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net