VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerNGRAGM731F
Producent Netgear
Part nummer AGM731F
Omschrijving SFP GBIC Module for NETGEAR 7324 Layer 3 Switch only
  NETGEAR AGM731F Fiber 1000BASE-SX SFP GBIC Module (LC connectors, zowel voor 50 als 62.5um MMF cables)
EAN/UPC606449029734
Garantie 60 (mnd)
Gewicht 0,10 (kg)
Prijs excl BTW117,00 EUR
Prijs incl BTW141,57 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
NETGEAR Switch Modules
 


Product specificaties ***
Omschrijving ProSafeā„¢ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP
Key Benefits:
- Small size for high density fiber connections.
- Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.
- 1000BASE-SX connectivity.
- LC connectors.
- Supports both 50um and 62.5um multimode fiber cables.
Technische details Golflengte 65 nm
Aansluitingen Verbindingstechnologie Wired
Andere features Datalink-protocol Gigabit Ethernet
Bekabelingstechnologie 1000BASE-SX
 
Gerelateerde producten
2240 Communicatie - Routers/gateways
NGRMBRN3000100PES - EOL* 3G/4G MOBILE BROADBAND WIRELESS-N ROUTER
2224 Communicatie - Switch
NGRFS726T100EUS - EOL* 24-port Smart Switch 10/100 MBit/s with 2 Gigabit-ports
NGRFS726TPEU - EOL* 26x Fast Ethernet Switch + 2GBIC RJ45/PoE
NGRFS728TP100EUS ProSafe Smart Switch 24 ports 10/100 + 4 Gigabit ports full PoE
NGRFS728TSEU - EOL* ProSafe 24x10
NGRFS750T2EU - EOL* 48-Poort 10/100Mbps (RJ45) +2 10/100/1000Mbps (UTP) Gigabit
NGRFS752TSEU - EOL* ProSafe 48x10
NGRFSM726300EUS - EOL* SWITCH MANAGEABLE SNMP 24 PORTS 10/100 PROSAFE FSM726V3
NGRGS716T200EUS - EOL* 16PORT GIGABIT SMART SWITCH W/ 2 SFP SLOTS
NGRGS724T300EUS - EOL* SWITCH L2 24X 10/100 PT MODULE SLOTS UK & EU POWER CORDS
NGRGS748TEU - EOL* ProSafe 48-port Gigabit Smart Switch
NGRGS752TXS100EUS ProSafe 48-port Gigabit Smart Stackable Switch with4 10G SFP
NGRGSM7224200EUS PROSAFE 24-PORT GIGABIT L2 MANAGED SWITCH + STATIC ROUTING
NGRGSM7248200EUS PROSAFE 48-PORT GIGABIT L2 MANAGED SWITCH + STATIC ROUTING
NGRGSM7328S200EUS - EOL* 24 X 10/100/1000 L3 MANAGED GIGABIT SWITCH W/ 4X SFP 10GB
NGRGSM7352S200EUS - EOL* PROSAFE 48PT GIGABIT L3 MANAGED STACK SWITCH W/ 4 GIGABIT SLOTS
NGRJGS524F100EUS - EOL* ProSafe 24port Gigabit Rackmount Switch with 2 GBIC Slots -
NGRXSM7224S100EUS - EOL* PROSAFE 24-PORT 10 GE STACKABLE MANAGED L2+ SWITCH
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net