VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerNGRAXM762P1010000S
Producent Netgear
Part nummer AXM762P10-10000S
Omschrijving 10GBASE-LR SFP+ AXM762 PK10
EAN/UPC0606449087857
Garantie 360 (mnd)
Gewicht 0,36 (kg)
Prijs excl BTW3.955,00 EUR
Prijs incl BTW4.785,55 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving ProSafe 10GBASE-LR SFP+, 10pk
- Adds 10Gigabit Ethernet "long-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces
- Fits into the two built-in 10GE SFP+ interfaces of GSM72xxPS / GSM73xxS
- Fits into the 10GE SFP+ interface of the SFP+ Adapter module AX743
- Fits into standard 10Gigabit SFP+ interfaces
- LC connector
- Drives 10Gigabit Ethernet up to 10km distances with 9/125µm SMF single mode fiber cables
- Drives 10Gigabit Ethernet up to 300m distances with 50/125µm laser-optimized OM3 multimode fiber cables
- Drives 10Gigabit Ethernet up to 33m distances with 62.5/125µm OM1 multimode fiber cables
- Provides hot-swappable installation or removal
- 10GBaseLR fiber technology is the same for XFP and SFP+ : one Switch equipped with XFP 10GBase-LR LC connectivity can uplink to another Switch equipped with SFP+ 10GBase-LR LC connectivity using the same fiber
Warranty 5 years
Netwerk SFP transceiver type LR
Vezel-optische connector LC
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP+
Technische details Maximaal bereik 10000 m
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net