VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerNGRXSM7224S100EUS
Producent Netgear
Part nummer XSM7224S-100EUS
Omschrijving PROSAFE 24-PORT 10 GE STACKABLE MANAGED L2+ SWITCH
  10G L2+ 24-P managed switch
Informatie
Taal IN
EAN/UPC606449073690
Garantie 24 (mnd)
Gewicht 11,00 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving Cavium CN5230-750 (750 MHz), 512 DDR2, Gigabit Ethernet, 28x RJ45, 1x RS232, 6.3kg, Silver
The NETGEAR ProSafe 10 Gigabit Stackable Managed Switch, XSM7224S, allows for a flexible top-of-rack infrastructure. All 24 ports of 10 Gigabit SFP+ interfaces are Gigabit/10 Gigabit capable and deliver wired speed performance with ultra low latency. Four shared 10GBase-T interfaces broaden 10 Gigabit connectivity with auto-sensing RJ45. Local/distant stacking provides versatile 10 Gigabit deployment possibilities, such as Distributed (LACP) Aggregation for virtualized servers and storage.

Enterprise-class L2+
Combining superior resiliency, enterprise-class security, and non-blocking performance, the XSM7224S offers a full set of Layer 2 management features, as well as Layer 2+ (Layer 3 lite – IPv4 routing) with unsurpassed affordability. Together with VLAN routing, voice-class prioritization, and chassis-like stacking, the XSM7224S can be deployed as a data center Top-of-Rack switch, or closer to the core of small and medium businesses’ growing networks, as a distribution layer 10 Gigabit Ethernet aggregation switch.

L3 Scalability
The Layer 3 upgrade license XSM7224L unlocks the IPv4/IPv6 dynamic routing capabilities of the XSM7224S. Purposely built for Enterprise networks and core / aggregation layers of SMB networks, an L3 upgraded XSM7224S provides advanced routing protocols such as OSPF, VRRP, and multicast for converged applications.

Data Center Availability
The NETGEAR Stackable, Managed 10 Gigabit Switch XSM7224S comes with a removable power module for the main power supply with a second internal redundant power supply available as an option. Two removable fan trays increase the availability of the system, providing front-to-back cooling airflow for best compatibility with data center hot aisle / cold aisle airflow patterns. Like all NETGEAR ProSafe Managed Switches, the XSM7224S is backed by the NETGEAR ProSafe Lifetime Warranty.
Warranty Lifetime
Beheerfuncties Quality of Service (QoS) Y
Multicast-ondersteuning Y
Web-gebaseerd management Y
System event log Y
MIB-ondersteuning Y
Switch type Managed
Switch-laag L2+
Aansluitingen USB 2.0 poort(en) 1
Copper ethernet cabling technologie 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-TX, 10GBASE-T
Console port RS-232
Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity 30, 28, 30
Netwerk 10G support Y
Datastroombeheer Y
Port mirroring Y
Verbindingsaggregatie Y
Broadcast stormbeheer Y
Rate limiting Y
DHCP client Y
DHCP server Y
IP routing Y
Spanning tree protocol Y
IGMP snooping Y
Volledige-duplex Y
Netwerkstandaard IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
Data-uitwisseling Jumbo Frames ondersteuning Y
Max. overdrachtssnelheid 10 Gbit/s
Aantal trunks 64
Aantal VLANs 1024
Store-and-forward Y
Throughput 357 Mpps
Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 100/1000/10000Mbps
MAC Adrestabel capaciteit 32000 entries
Optische vezel Fiber ethernet cabling technologie 1000BASE‑LX, 1000BASE‑SX
Beveiliging MAC adres filtering Y
Access Control List (ACL) Y
SSH/SSL support Y
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen SSH, SSL/TLS
Protocollen Ondersteunde network protocollen TFTP, SFTP, HTTP, SCP, IPv4/IPv6, TCP/UDP
Beheerprotocollen SNMP, LLDP, LLDP-ME, TFTP, SFTP, HTTP, SCP
Gewicht en omvang Gewicht 13.89 lbs
Afmetingen (B x D x H) 17.3 x 17 x 1.7 "
Gewicht 6300 g
Energie Stroomverbruik 195.2 W
Technische details Ventilatorladen 2
Geluidsniveau 44 dB
Ventilator(en) 4
Mean time between failures (MTBF) 180178 uur
Kleur van het product Silver
Processor-kloksnelheid 750 MHz
Type processor Cavium CN5230-750
Stapelbaar Y
Opstelling in rack Y
Certificaten Certificering CE
CSA
FCC
VCCI
UL
Eisen aan de omgeving Warmtedissipatie 666.42 BTU/h
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 122 °F
Hoogte in bedrijf 0 - 3000 m
Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 95 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 90 procent
Temperatuur bij opslag -20 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
Geheugen Intern geheugen 512 MB
Type geheugen DDR2
Flashgeheugen 128 MB
Packet buffer memory 16 MB
Verlichting/Alarminstallaties LED-indicatoren Fan fail, LAN
Power LED Y
Inhoud van de verpakking Meegeleverde kabels Serial
Andere features Netwerkfuncties Gigabit Ethernet
Soort voeding AC
Frequentie 50/60 Hz
Ingangsspanning 100 - 240 V
Verbindingstechnologie Wired
Gewicht 6.3 kg
Afmetingen (BxDxH) 440 x 441 x 43 mm
Latentie 4.1μs/1.59μs
Beheerplatform CLI/GUI
 
Gerelateerde producten
9600 Software - Management, beveiliging
NGRNMS21510000S - EOL* PROSAFE NMS215 15 DEVICES LICENCES PACK
NGRNMS23010000S - EOL* PROSAFE NMS230 30 DEVICES LICENCES PACK
NGRNMS25010000S - EOL* PROSAFE NMS250 50 DEVICES LICENCES PACK
NGRNMS250010000S - EOL* PROSAFE NMS2500 500 DEVICES LICENCES PACK
icenties & -uitbreidingen
NGRNMS210010000S - EOL* PROSAFE NMS21000 100 DEVICES LICENCES PACK
NGRXSM7224L10000S PROSAFE XSM7224 L3 LIC UPGRADE F/ IPV4/IPV6 DYNAMIC ROUTING
7BA0 Aansluitapparatuur - Netwerk kabels (koper)
NGRAXC76110000S PROSAFE SFP+DIRECT ATTACH CABLE F/ XSM7224
NGRAXC76310000S 3M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE
2231 Communicatie - Accessoires
NGRAGM732F Single mode Fibre LC Small Form-Factor Pluggable Gigabit Module
3819 Componenten - Systeembehuizing accessoires
NGRAFT20010000S - EOL* ADDITIONAL MODULAR COOLER TRAY F/ PROSAFE XSM7224
7110 Stroom (power) - AC adapters (power supplies)
NGRAPS300W10000S - EOL* MODULAR POWERSUPPLY EXCHANGE MODULE F/ XSM7224
2380 Communicatie - Modems & adapters
NGRAGM731F SFP GBIC Module for NETGEAR 7324 Layer 3 Switch only
NGRAGM73410000S PROSAFE 1000BASE-T SFP RJ45 GBIC MODULE F/GSM7328FS
NGRAXM76110000S 10GE SR SFP + MODULE
NGRAXM76210000S 10GE LR SFP + MODULE
NGRAXM76310000S PROSAFE 10GBASE-LRM SFP+ LC GBIC MODULE
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net