VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerSTTET91000LCEU
Producent StarTech.com
Part nummer ET91000LCEU
Omschrijving Gigabit Ethernet Converter 1000 Mbit/s Multi-Mode Fiber
Converter LC 550m
Infolink
Informatie
EAN/UPC65030833639
Gewicht 0,65 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
STARTECH Fiber Converters
 


Product specificaties ***
Omschrijving 1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter LC, 550m
De ET91000LCEU 1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter legt een eenvoudige, kosteneffectieve Gigabit Ethernet-glasvezelverbinding – 1000Base-T Ethernet en 1000Base-SX optische signalen worden transparant omgezet, zodat een Ethernet-netwerkverbinding via LC multi-mode glasvezelkabel kan worden uitgebreid over afstanden tot 550 meter. Deze compacte glasvezel-converter is gemakkelijk en snel te installeren en is geschikt voor ruimtebesparende wandmontage. De duurzame, volledig metalen behuizing en de zware voeding zijn geschikt voor moeilijke industriële omgevingen en 6 ingebouwde LED-indicatoren zorgen ervoor dat de Ethernet/glasvezelverbinding gemakkelijk kan worden gecontroleerd. Deze veelzijdige Ethernet naar glasvezel converter is compatibel met de meeste 3Com™, Cisco™, Lucent™ en Nortel™ netwerken en voldoet aan de geldende IEEE 802.3-normen. Met 2-jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com.
Warranty 2 jaar
Netwerk Auto MDI/MDI-X Y
Duplex systeem Full, Half
Netwerkstandaard IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Vezel-optische connector LC
Converter input interface 1000Base-SX, 1000Base-T
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Technische details Draad modus structuur Multi-mode
Maximaal bereik 550 m
Golflengte 850 nm
Intern N
Aansluitingen Fibre channel-poorten 1
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Gewicht en omvang Afmetingen (BxDxH) 86 x 123 x 20 mm
Gewicht 690 g
Energie Output current 0.5 A
Spanning 12 V
Frequentie 50/60 Hz
Ingangsspanning 110-240 V
Eisen aan de omgeving Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Temperatuur bij opslag -10 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
Verlichting/Alarminstallaties LED-indicatoren Y
Verpakking Gewicht pakket 700 g
Kleur Kleur van het product Beige
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net