VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerSTTFIBLCLC15
Producent StarTech.com
Part nummer FIBLCLC15
Omschrijving 15m MultiMode 62.5/125 Duplex LC - LC
Infolink
Informatie
EAN/UPC65030797689
Gewicht 0,20 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
STARTECH Fiber kabels
 


Product specificaties ***
Omschrijving 15m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel
De 15m lange FIBLCLC15 Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt aan beide uiteinden met (mannelijke) LC-connectoren voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

Voor optimale prestaties is elke duplex multimode glasvezelkabel afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdemping voor een gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid.

Onze LC-LC-glasvezelkabel is gemaakt voor langdurige betrouwbaarheid en topprestaties, en wordt geleverd met levenslange garantie.
- Voor een optimaal gebruik van beschikbare kabelgoten met minimale installatieproblemen
- Glasvezelkabel zorgt voor een beter signaal over een grotere afstand
- Glasvezelkabels zijn de ultieme oplossing voor snelle gegevensoverdracht
- Met levenslange garantie door StarTech.com
Technische details Aansluiting(en) LC-LC
Lengte snoer 15 m
Kleur Kleur kabel Orange
Verpakking Lengte 248.00 mm
Hoogte van de doos 328.00 mm
Breedte van de doos 20.00 mm
Andere features Kern-/omhulsel-diameter 62.5/125 ┬Ám
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net