VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerSTTIMC110MMSC
Producent StarTech.com
Part nummer IMC110MMSC
Omschrijving 10/100 MM Fiber Ethernet Industrial Media Converter SC 2
Infolink
Taal UK
EAN/UPC65030832663
Gewicht 0,33 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
STARTECH Fiber Converters
 


Product specificaties ***
Omschrijving 10/100 Multi Mode Fiber Ethernet Industrial Media Converter SC 2 km
This industrial grade 10/100 Multi Mode Fiber Ethernet Industrial Media Converter converts between 10 Base-T or 100 Base-TX electrical Ethernet signals and 100 Base-FX optical Ethernet signals to provide a simple and cost-effective way to connect two Cat 5 Ethernet network segments together using multimode fiber cable.

Ideal for even the harshest environments, the converter is IP30 Rated, and supports connection distances of up to 2km (between converters).
Warranty 1 year
Netwerk Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
Technische details Maximaal bereik 2000 m
Aansluitingen Verbindingstechnologie Wired
Gewicht en omvang Afmetingen (BxDxH) 26 x 70 x 110 mm
Gewicht 200 g
Eisen aan de omgeving Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
Temperatuur bij opslag -25 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf 10 - 60 °C
Verlichting/Alarminstallaties LED-indicatoren Y
Certificaten Certificering CE, UL, FCC, ROHS
Andere features Fiber type SC
Aansluiting Ethernet
Voldoet aan industriestandaarden IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x
Aansluiting(en) 1x RJ45 FM, 2x Fiber Optic SC
Stroomvoorziening 12/24V DC
Bekabelingstechnologie 10Base-T, 100Base-TX/100Base-FX
 
Gerelateerde producten
ransceiver modules
STTMCMGBSC15EU Gigabit to 1000Base-SX/LX Single-Mode Converter SC 15km
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net