VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerSTTMCM110ST2PGB
Producent StarTech.com
Part nummer MCM110ST2PGB
Omschrijving 10/100 MM Fiber Ethernet Media Converter ST W/ POE
Infolink
Taal UK
EAN/UPC0065030836814
Gewicht 0,17 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving MCM110ST2PGB - PoE
This 10/100Base to 100Base-FX Multimode (ST) Fiber to Ethernet Media converter supports a maximum fiber cable distance of 2km, ensuring a highly reliable signal for ideal network connectivity and performance.

The fiber converter features Power over Ethernet support that allows the converter to draw power from a PoE network, delivering the freedom to use the converter in environments and scenarios where additional standard power options are unavailable.

Rather than paying for expensive installations of power wire (at drop points that may have them), running PoE requires only standard network cable (e.g. Cat5e cable), eliminating cost and hassle.

Backed by our 1-year warranty, the 10/100Base to 100Base-FX Multimode Fiber Ethernet Media converter features a durable design to help ensure reliability and long-lasting performance.
Warranty 1 year
Netwerk Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
Technische details Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 122 °F
Aansluitingen Verbindingstechnologie Wired
Gewicht en omvang Afmetingen (BxDxH) 23 x 73 x 10.8 mm
Gewicht 170 g
Eisen aan de omgeving Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Temperatuur bij opslag -10 - 60 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
Andere features Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3u 100Base-FX/IEEE 802.3u 100Base-TX
Aansluiting(en) 1 x Fiber Optic ST F/1 x RJ-45 F
Stroomvoorziening 115 ~ 230 AC
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net