VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerSTTMCMGBSC055EU
Producent StarTech.com
Part nummer MCMGBSC055EU
Omschrijving 1000 Mbps Gigabit Multi Mode Fiber Ethernet Media Converter SC
550m
  1000 Mbit/s Gigabit Multi-Mode Ethernet Glasvezel Converter SC 550m - Glasvezel mediaconverter - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / SC multimodus - maximaal 550 m - 850 nm
Infolink
Informatie
EAN/UPC65030836333
Gewicht 0,64 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving 550 m, IEEE802.1q/802.3z, MDI/MDI-X, 850 nm, 450 g
De MCMGBSC055EU 1000 Mbps Gigabit multimode glasvezel-ethernet-mediaconverter SC - 550 m converteert op een transparantie wijze van/naar 1000Base-T Ethernet-signalen en 1000Base-SX optische signalen. Hierdoor wordt een kosteneffectieve Ethernet-glasvezel/koper-glasvezelverbinding tot stand gebracht, zodat een Ethernetnetwerkverbinding over een multimode glasvezel-ruggegraatnetwerk wordt uitgestrekt.
Deze glasvezel-mediaconverter ondersteunt een multimode glasvezel optische kabelafstand van maximaal 550 meter en biedt daardoor een eenvoudige oplossing om Gigabit Ethernet-netwerken via MM-glasvezel met een SCeinde met verre lokaties te verbinden zonder een goede netwerkprestatie en schaalbaarheid in het gedrang te brengen.

Aplicaciones
- Legt een kosteneffectieve Ethernet-glasvezelverbinding voor het aansluiten van afgelegen sub-netwerken op grotere glasvezel/backbone-netwerken
- Zet Ethernet om naar glasvezel en omgekeerd voor een optimale schaalbaarheid in het verbinden van twee of meer Ethernet-knooppunten (zoals het verbinden van twee gebouwen op hetzelfde terrein)
- Ontworpen voor het leveren van high-speed bandbreedte aan veeleisende en grootschalige werkgroepen waarbij een uitbreiding van het Gigabit Ethernet-netwerk nodig is
- Uitbreiding van een Ethernet-aansluiting tot op 550 m afstand met behulp van glasvezelkabel
Netwerk Auto MDI/MDI-X Y
Duplex systeem Full, Half
Netwerkstandaard IEEE 802.1Q, IEEE 802.3z
Vezel-optische connector SC
Converter input interface 1000Base-SX, 1000Base-T
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Technische details Maximaal bereik 550 m
Golflengte 850 nm
Intern N
Aansluitingen Fibre channel-poorten 1
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Verbindingstechnologie Wired
Gewicht en omvang Afmetingen (BxDxH) 73 x 99 x 27 mm
Gewicht 450 g
Energie Output current 0.6 A
Spanning 9 V
Ingangsspanning 230 V
Eisen aan de omgeving Temperatuur bij opslag -10 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Verlichting/Alarminstallaties LED-indicatoren Link, Power
Inhoud van de verpakking Gebruikershandleiding Y
Kleur Kleur van het product Black
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net