VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerSTTSFPG1580C
Producent StarTech.com
Part nummer SFPG1580C
Omschrijving 1.25 GBPS GIGABIT 1550NM GBIC SM LC FIBER SFP TRANSCEIVER W/
DDM - 80KM
Infolink
Informatie
EAN/UPC65030846691
Gewicht 0,04 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving 1,25 Gbit/s Gigabit 1550nm GBIC SM LC Glasvezel SFP Transceiver met DDM - 80km
Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur
De SFPG1580C Single-Mode Glasvezel Transceiver LC SFP met DDM (80km, 1550nm) biedt een voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van een single-mode LC-poort op uw Gigabit-glasvezelconverter of -netwerkapparatuur.
Met ondersteuning van overdrachtsnelheden tot 1,25 Gbit/s en Digital Diagnostics Monitoring (DDM) kan deze LC SFP/Mini-GBIC-module worden ingebouwd in elk netwerkapparaat met een SFP Multi-Sourcing Agreement (MSA) of Cisco®-compatibele mini GBIC-poort.
Met deze handige, schaalbare glasvezeltransceiver kunt u de module installeren zonder het netwerkverkeer te moeten onderbreken of opnieuw te moeten opstarten (hot-pluggable).
Met 3 jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com.
- Deze hot-pluggable transceiver voldoet volledig aan de MSA-normen en kan worden aangesloten op elk netwerkapparaat met een MSA- of Cisco®-compatibele mini GBIC-poort
- Deze module is uitgerust met een standaard single-mode LC-interface, die uw netwerkverbinding kan uitbreiden tot op 80 km afstand
Netwerk SFP transceiver type ZX
Netwerkstandaard IEEE 802.3z
Vezel-optische connector LC
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP
Technische details Soort kabel Single-mode
Golflengte 1550 nm
Maximaal bereik 80000 m
Gewicht en omvang Gewicht 25 g
Hoogte 14 mm
Diepte 65 mm
Breedte 9 mm
Eisen aan de omgeving Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 30 - 70 procent
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
 
Gerelateerde producten
2380 Communicatie - Modems & adapters
STTSFPLHSM - EOL* Gigabit 1310nm Single Mode SFP Fiber Optical Transceiver - LC
STTSFPSXMM Gigabit 850NM MM SFP Fiber Optical Transceiver - LC 550M
ransceiver modules
STTSFPF1302C 155 Mbps 1310nm Multi Mode LC Fiber SFP Transceiver w/ DDM -
STTSFPF1320C - EOL* 155 MBPS 1310NM SINGLE MODE LC FIBER SFP TRANSCEIVER W/ DDM -
STTSFPF1340C - EOL* 155 MBPS 1310NM SINGLE MODE LC FIBER SFP TRANSCEIVER W/ DDM -
STTSFPG1320C 1.25 GBPS GIGABIT 1310NM GBIC SM LC FIBER SFP TRANSCEIVER W/
STTSFPG1340C - EOL* 1.25 GBPS GIGABIT 1310NM GBIC SM LC FIBER SFP TRANSCEIVER W/
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net