Garantieverlenging
Maximaliseer de beschikbaarheid
Specificaties
Product
Product id 559886
Merk American Power Conversion
Partnr SMT2200RMI2UNC
EAN/UPC code 731304327691
Garantie (in maanden) 24 maanden
Energie
Frequentie 50/60 Hz
Technische details
Duurzaamheidscertificaten RoHS
Kenmerken
UPS-topologie Line-Interactive
Output power capacity 2.2 VA
Uitgangsvermogen 1980 W
Golfvorm Sine
Ingang operation voltage (min) 151 V
Ingang operation voltage (max) 302 V
Uitgang operation voltage (min) 220 V
Uitgang operation voltage (max) 240 V
Output frequentie 50/60 Hz
Surge energy rating 375 J
Responstijd 4 ms
Emergency Power Off (EPO) O
Geluidsniveau 55 dB
Spanningsbeveiliging Y
Web-gebaseerd management Y
Geluidsalarm(en) Y
Hoorbare alarmstanden Battery replacement
Auto-herstart Y
Poorten & interfaces
Stopcontacttypes C20 coupler
Stekker C20 coupler
Aantal AC uitgangen 9 AC-uitgang(en)
Aantal USB 2.0-poorten 1
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Accu/Batterij
Energie-opslagtechnologie accu/batterij Sealed Lead Acid (VRLA)
Batterij capaciteit 509 Ah
Accu/Batterij oplaadtijd 5 uur
Hot-swap batterij Y
Automatische batterij test Y
Koude start Y
Design
Vormfactor Rackmount
Kleur van het product Black
Rackcapaciteit 2U
LED-indicatoren Y
Beeldscherm LCD
Certificering CE, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, GS Mark, IRAM, RCM, VDE, WEEE
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -15 - 45 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m
Hoogte bij opslag 0 - 15000 m
Verpakking
Rekbevestigingspakket Y
Meegeleverde kabels Input power cable, USB cable
Snelle installatiehandleiding Y
Ondersteunings-cd Y
Breedte verpakking 600 mm
Diepte verpakking 980 mm
Hoogte verpakking 254 mm
Gewicht verpakking 49630 g
Gewicht en omvang
Breedte 480 mm
Diepte 683 mm
Hoogte 86 mm
Gewicht 42200 g
Logistieke gegevens
Aantal per pallet 8 stuk(s)
Overige specificaties
Spanning 230 V