Beschikbaarheid
Veiligheid
Gebruiksgemak
Netwerk Management Kaart
Verleng de levensduur
Garantieverlenging
Specificaties
Product
Product id 648490
Merk American Power Conversion
Partnr SRT1000RMXLI
EAN/UPC code 731304340256
Garantie (in maanden) 24 maanden
Energie
Frequentie 40/70 Hz
Technische details
Duurzaamheidscertificaten RoHS
Kenmerken
UPS-topologie Double-conversion (Online)
Output power capacity 1 VA
Uitgangsvermogen 1000 W
Golfvorm Sine
Ingang operation voltage (min) 50 V
Ingang operation voltage (max) 150 V
Uitgang operation voltage (min) 220 V
Uitgang operation voltage (max) 240 V
Output frequentie 50/60 Hz
Surge energy rating 432 J
Crest factor 3:1
Emergency Power Off (EPO) Y
Geluidsniveau 50 dB
Geluidsalarm(en) Y
Poorten & interfaces
USB-poort Y
Aantal USB 2.0-poorten 1
Seriële interface Y
Soort serieële aansluiting RJ-45
SmartSlot Y
Accu/Batterij
Energie-opslagtechnologie accu/batterij Sealed Lead Acid (VRLA)
Acculevensduur (max) 5 jaar
Accu/Batterij oplaadtijd 3 uur
Hot-swap batterij Y
Design
Vormfactor Rackmount/Tower
Kleur van het product Black
Lengte snoer 1.5 m
LED-indicatoren Status
Internationale veiligheidscode (IP) IP20
Certificering CE, EAC
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -20 - 50 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 95 procent
Verpakking
Breedte verpakking 594 mm
Diepte verpakking 749 mm
Hoogte verpakking 246 mm
Gewicht verpakking 29600 g
Gewicht en omvang
Breedte 432 mm
Diepte 505 mm
Hoogte 85 mm