Specificaties
Product
Product id
992094
Merk
dbramante1928
Partnr
CB20CCPI7206
EAN/UPC code
Kenmerken
Lengte snoer
1.5 m
Aansluiting 1
USB C
Aansluiting 2
USB C
Aansluiting 1 type
Male connector
Aansluiting 2 type
Male connector
Connector 1 vormfactor
Straight
Connector 2 vormfactor
Straight
Kleur van het product
Pink
USB Power Delivery tot max.
60 W
Snel opladen
Y
USB Power Delivery
Y
Verpakking
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Breedte verpakking
65 mm
Diepte verpakking
20 mm
Hoogte verpakking
68 mm