Specificaties
Product
Product id
990683
Merk
dbramante1928
Partnr
CH25EUWH7129
EAN/UPC code
Prestatie
Type oplader
Indoor
Lader compatibiliteit
Mobile phone
Type stroombron
USB
Aantal USB 2.0-poorten
2
Aantal USB-Type-C-poorten
2
Draadloos opladen
N
Snel opladen
Y
Quick Charge-versie
GaN
USB Power Delivery
Y
Werkingsprincipe
Contact
USB Power Delivery herziening
3.0
Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max)
USB Power Delivery tot max.
25 W
Design
Kleur van het product
White
Technische details
Garantieperiode
5 jaar
Gewicht en omvang
Breedte
93 mm
Diepte
13 mm
Hoogte
64 mm