Specificaties
Product
Product id
992103
Merk
dbramante1928
Partnr
CI65EUBL7232
EAN/UPC code
Prestatie
Type oplader
Indoor
Lader compatibiliteit
Notebook, Smartphone, Tablet
Type stroombron
AC
Aantal USB-Type-C-poorten
2
Snel opladen
Y
Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max)
Design
Kleur van het product
White
Energie
Maximaal vermogen
65 W
Poort 1 uitgangsstroom
65 W
Poort 2 uitgangsstroom
20 W
Poort 3 uitgangsvermogen
18 W
Gewicht en omvang
Breedte
105 mm
Diepte
29 mm
Hoogte
42 mm