D-Link PSM-12V-38-B. Soort voeding: Binnen, Spanning: 12 V, Output current: 3 A. Kleur van het product: Zwart. Snoerlengte: 1, 1 m. Breedte verpakking: 102 mm, Diepte verpakking: 90 mm, Hoogte verpakking: 55 mm. (Binnenste) verzendverpakking breedte: 44 cm, (Binnenste) verzendverpakking lengte: 35 cm, (Binnenste) verzendverpakking hoogte: 30 cm
Specificaties
Product
Product id 559736
Merk D-Link
Partnr PSM-12V-38-B
EAN/UPC code 790069426049
Kenmerken
Soort voeding Indoor
Spanning 12 V
Output current 3 A
Design
Kleur van het product Black
Gewicht en omvang
Lengte snoer 1.1 m
Verpakking
Breedte verpakking 102 mm
Diepte verpakking 90 mm
Hoogte verpakking 55 mm
Gewicht verpakking 220 g
Logistieke gegevens
Breedte transportverpakking 440 mm
Lengte transportverpakking 350 mm
Hoogte transportverpakking 300 mm