5PX 1000i RT2U G2
Eaton (v/h MGE)
Beperkt op voorraad
Eaton 5PX1000IRT2UG2. UPS-topologie: Line-interactive, Output power capacity: 1000 kVA, Uitgangsvermogen: 1000 W. Stopcontacttypes: C13 stekker, Stekker: C14 stekker, Aantal AC uitgangen: 8 AC-uitgang(en). Typische backup tijd op halve lading: 17 min. Vormfactor: Rackmontage/toren, Kleur van het product: Zwart, Rackcapaciteit: 2U. Breedte: 438 mm, Diepte: 448 mm, Hoogte: 85, 5 mm
Specificaties
Product
Product id 793795
Merk Eaton (v/h MGE)
Partnr 5PX1000IRT2UG2
EAN/UPC code 743172104731
Garantie (in maanden) 36 maanden
Energie
Frequentie 47/70 Hz
Technische details
Naleving van duurzaamheid Y
Duurzaamheidscertificaten CE, ENERGY STAR
Kenmerken
UPS-topologie Line-Interactive
Output power capacity 1000 VA
Uitgangsvermogen 1000 W
Golfvorm Pure sine
Ingang operation voltage (min) 160 V
Ingang operation voltage (max) 294 V
Geluidsniveau 40 dB
Stroomspanning bescherming Overdischarge
Poorten & interfaces
Stopcontacttypes C13 coupler
Stekker C14 coupler
Aantal AC uitgangen 8 AC-uitgang(en)
USB-poort Y
Seriële interface Y
Soort serieële aansluiting RS-232
Seriële poort(en) 1
Accu/Batterij
Typische backup tijd op halve lading 17 min
Hot-swap batterij Y
Automatische batterij test Y
Design
Vormfactor Rackmount/Tower
Kleur van het product Black
Rackcapaciteit 2U
LED-indicatoren Y
Beeldscherm LCD
Veiligheid IEC/EN 62040-1, UL1778, CSA22.2
Certificering IEC/EN 62040-2, FCC B, CISPR22 B CB (TUV) / cTUVus / EAC / UKCA / Ukr / Cm
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Verpakking
Beheerskaart inbegrepen N
Gewicht en omvang
Breedte 438 mm
Diepte 448 mm
Hoogte 85.5 mm
Gewicht 19600 g
Overige specificaties
Nominal output voltage 230 V