5PX 1500i RT2U G2
Eaton (v/h MGE)
Beperkt op voorraad
Eaton 5PX1500IRT2UG2. UPS-topologie: Line-interactive, Output power capacity: 1500 kVA, Uitgangsvermogen: 1500 W. Stopcontacttypes: C13 stekker, Stekker: C14 stekker, Aantal AC uitgangen: 8 AC-uitgang(en). Vormfactor: Rackmontage/toren, Kleur van het product: Zwart, Rackcapaciteit: 2U. Breedte: 438 mm, Diepte: 448 mm, Hoogte: 85, 5 mm. Netspanning, in bedrijf: 230 V
Specificaties
Product
Product id 793797
Merk Eaton (v/h MGE)
Partnr 5PX1500IRT2UG2
EAN/UPC code 743172104861
Garantie (in maanden) 24 maanden
UPS-topologie Line-Interactive
Output power capacity 1500 VA
Uitgangsvermogen 1500 W
Golfvorm Pure sine
Ingang operation voltage (min) 160 V
Ingang operation voltage (max) 294 V
Poorten & interfaces
Stopcontacttypes C13 coupler
Stekker C14 coupler
Aantal AC uitgangen 8 AC-uitgang(en)
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Gewicht en omvang
Breedte 438 mm
Diepte 448 mm
Hoogte 85.5 mm
Gewicht 22400 g
Overige specificaties
Nominal output voltage 230 V