5PX 2200i RT2U G2
Eaton (v/h MGE)
Beperkt op voorraad
Eaton 5PX2200IRT2UG2. UPS-topologie: Line-interactive, Output power capacity: 2200 kVA, Uitgangsvermogen: 2200 W. Stopcontacttypes: C13 stekker, C19 stekker, Stekker: C20 stekker, Aantal AC uitgangen: 10 AC-uitgang(en). Vormfactor: Rackmontage/toren, Kleur van het product: Zwart, Rackcapaciteit: 2U. Breedte: 438 mm, Diepte: 603 mm, Hoogte: 85, 5 mm. Output-aansluitingen: 8 x IEC C13 (10A) 2 x IEC C19 (16A), Netspanning, in bedrijf: 230 V
Specificaties
Product
Product id 793800
Merk Eaton (v/h MGE)
Partnr 5PX2200IRT2UG2
EAN/UPC code 743172104793
Garantie (in maanden) 24 maanden
UPS-topologie Line-Interactive
Output power capacity 2200 VA
Uitgangsvermogen 2200 W
Golfvorm Pure sine
Ingang operation voltage (min) 160 V
Ingang operation voltage (max) 294 V
Poorten & interfaces
Stopcontacttypes C13 coupler, C19 coupler
Stekker C20 coupler
Aantal AC uitgangen 10 AC-uitgang(en)
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Gewicht en omvang
Breedte 438 mm
Diepte 603 mm
Hoogte 85.5 mm
Gewicht 28200 g
Overige specificaties
Output-aansluitingen 8 x IEC C13 (10A) 2 x IEC C19 (16A)
Nominal output voltage 230 V