Eaton 9SXEBM36T. Vormfactor: Tower, UPS-topologie: Dubbele conversie (online), Kleur van het product: Zwart. Batterijtechnologie: Sealed Lead Acid (VRLA), Batterij capaciteit: 9 Ah, Accu/Batterij voltage: 36 V. Certificering: IEC/EN 62040-1, UL 1778, CSA 22.2, IEC/EN 62040 -2 , FCC Class B, CISPR22 Class B, CE /CB report. . . . Breedte: 160 mm, Diepte: 387 mm, Hoogte: 252 mm
Specificaties
Product
Product id 615652
Merk Eaton (v/h MGE)
Partnr 9SXEBM36T
EAN/UPC code 743172091154
Garantie (in maanden) 24 maanden
Design
Vormfactor Tower
Rack-montage N
UPS-topologie Double-conversion (Online)
Kleur van het product Black
Compatibele producten 9SX 1000
Accu/Batterij
Energie-opslagtechnologie accu/batterij Sealed Lead Acid (VRLA)
Ondersteund aantal accu's/batterijen 6
Aantal cellen in de batterij 6
Batterij capaciteit 9 Ah
Accu/Batterij voltage 36 V
Hot-swap batterij Y
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Certificaten
Gewicht en omvang
Breedte 160 mm
Diepte 387 mm
Hoogte 252 mm