GIGABYTE GP-UD850GM PG5. Totaal vermogen: 850 W, AC-ingangsspanning: 100 - 240 V, AC-ingangsfrequentie: 50 - 60 Hz. Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Lengte stroomkabel moederbord: 61 cm, Lengte SATA-stroomkabel: 150, 600 mm. Bedoeld voor: PC, Vormfactor van de voeding (PSU): ATX, 80 PLUS certificatie: 80 PLUS Gold. Kleur van het product: Zwart, Type koeling: Actief, Ventilator diameter: 12 cm. Meegeleverde kabels: CPU, PATA, Peripheral (Molex), SATA
Specificaties
Product
Product id 985816
Merk Gigabyte
Partnr GP-UD850GM PG5
EAN/UPC code 4719331553104
Geluidsproductie
Geluidsniveau 40 dB
Duurzaamheid
Mean time between failures (MTBF) 100000 uur
Energie
Totaal vermogen 850 W
AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50 - 60 Hz
Stroom 12 - 6 A
Maximale ingangsstroom (@110V) 6 A
Maximale ingangsstroom (@220V) 12 A
Power Factor Correctie (PFC) type Active
Gecombineerd vermogen (+3.3V) 105 W
Gecombineerd vermogen (+12V) 850 W
Gecombineerd vermogen (+5V) 105 W
Gecombineerd vermogen (-12V) 3.6 W
Gecombineerd vermogen(+5Vsb) 15 W
Max huidige output (+3.3V) 20 A
Max huidige output(+12V) 70.8 A
Max huidige output (+5V) 20 A
Max huidige output (-12V) 0.3 A
Max huidige output (+5Vsb) 3 A
Efficientie 90 procent
Houd-tijd 16 ms
Poorten & interfaces
Motherboard power connector 20+4 pin ATX
Lengte stroomkabel moederbord 610 mm
Aantal SATA power connectors 8
Aantal PATA power aansluiters 3
Lengte SATA-stroomkabel 150, 600 mm
Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) 2
Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) 200, 600 mm
PCI Express power connectors (6+2 pin) 4
PCI Express-voedingsconnectoren (16-pins) 1
Lengte PCI Express-stroomkabel 700 mm
CPU power connector (4+4 pin) Y
ATX power connector (20+4 pin) Y
PCI Express connector Y
Bekabelingstype Fully-Modular
Prestatie
Bedoeld voor PC
Vormfactor van de voeding (PSU) ATX
80 PLUS certificatie 80 PLUS Gold
Design
Kleur van het product Black
Type koeling Active
Ventilator diameter 120 mm
Aantal ventilatoren 1 ventilator(en)
Ventilator locatie Top
Belichting N
Technische details
Garantieperiode 5 jaar
Certificaten van naleving CCC, CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS
Inhoud van de verpakking
Inclusief kabelbinder(s) Y
Gewicht en omvang
Breedte 150 mm
Diepte 140 mm
Hoogte 85 mm