Lenovo 40AW0065WW. Type oplader: Binnen, Type stroombron: AC, Lader compatibiliteit: Universeel. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Uitgangsspanning (max): 20 V. Aantal USB-Type-C-poorten: 1. Snoerlengte: 1, 8 m, Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id
689812
Merk
Lenovo
Partnr
40AW0065WW
EAN/UPC code
Prestatie
Type oplader
Indoor
Lader compatibiliteit
Universal
Type stroombron
AC
Aantal USB-Type-C-poorten
1
USB Power Delivery herziening
3.0
Certificering
Design
Kleur van het product
Black
Lengte snoer
1.8 m
Plug and play
Y
Energie
Ingangsspanning
100 - 240 V
Frequentie
50 - 60 Hz
Stroom
1.2 A
Uitgangsspanning (max)
20 V
Uitgangsspanning (min)
5 V
AC-adapter, vermogen
65 W
Technische details
Naleving van duurzaamheid
Y
Duurzaamheidscertificaten
CE
Gewicht en omvang
Breedte
59.7 mm
Diepte
42.5 mm
Hoogte
30 mm
Gewicht
117 g
Verpakking
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Meegeleverde kabels
USB Type-C
Inbegrepen soorten voedingsstekkers
AU, EU, UK, US
Breedte verpakking
170 mm
Diepte verpakking
133 mm
Hoogte verpakking
70 mm
Gewicht verpakking
457 g
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
0 - 35 °C