i-tec CHARGER-C140WUK. Type oplader: Binnen, Type stroombron: AC, Lader compatibiliteit: Laptop, Smartphone, Tablet. Ingangsspanning: 100-240 V, Uitgangsspanning (max): 28 V, AC-adapter, uitgangsstroom: 5 A. Stroomspanning bescherming: Oververhitting. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 978762
Merk I-tec
Partnr CHARGER-C140WUK
EAN/UPC code 8595611707216
Prestatie
Type oplader Indoor
Lader compatibiliteit Notebook, Smartphone, Tablet
Type stroombron AC
USB Power Delivery Y
USB Power Delivery herziening 3.1
Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) 1
Stroomspanning bescherming Overheating
Design
Kleur van het product Black
Energie
Ingangsspanning 100-240 V
Frequentie 50-60 Hz
Stroom 1.8 A
Maximaal vermogen 140 W
Uitgangsspanning (max) 28 V
Uitgangsspanning (min) 5 V
AC-adapter, uitgangsstroom 5 A
Efficiëntie (@10 %) 83 procent
Verpakking
Inbegrepen soorten voedingsstekkers UK
Breedte verpakking 127 mm
Diepte verpakking 30 mm
Hoogte verpakking 70.5 mm
Gewicht verpakking 379 g
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 35 °C