Specificaties
Product
Product id 990455
Merk j5create
Partnr JPB264100-N
EAN/UPC code 4712795088670
Design
Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) 4
Kleur van het product Black
Materiaal behuizing Polycarbonate (PC)
Lader compatibiliteit Universal
Vorm Rectangle
LED-indicatoren Battery level
Prestatie
Oplaadbron USB
Capaciteit van de accu/batterij 26800 mAh
Accu/Batterij capaciteit (Watt uur) 99.16 Wh
Snel opladen Y
USB Power Delivery Y
USB Power Delivery tot max. 100 W
Land van herkomst China
Energie
Ingangsspanning 20 V
Poort 1 uitgangsstroom 100 W
Stroom 5 A
Poort 2 uitgangsstroom 45 W
Poort 3 uitgangsvermogen 18 W
Poort 4 uitgangsvermogen 18 W
Spanning 5 - 20 V
Poort 3 uitgangsstroom 3 A
Poort 2 uitgangsstroom 3 A
Poort 1 uitgangsstroom 5 A
Stroomspanning bescherming Over current, Overcharge, Overdischarge
Poort 4 uitgangsstroom 3.6 A
Poorten & interfaces
Invoer interface USB Type-C
USB A-uitvoerpoorten 2
USB-Type-A-aansluiting Y
USB Type-C-connector Y
Aantal USB-Type-C-poorten 2
Aantal USB-aansluitingen 4
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -10 - 40 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
Duurzaamheid
Naleving van duurzaamheid Y
Radio
Ingebouwde radio N
Certificaten
Certificaten van naleving CE, REACH, RoHS
Gewicht en omvang
Breedte 48 mm
Diepte 76 mm
Hoogte 118 mm
Gewicht 534 g
Lengte snoer 1 m
Verpakking
Aantal per verpakking 1 stuk(s)
Breedte verpakking 165.5 mm
Diepte verpakking 103.5 mm
Hoogte verpakking 62.9 mm
Gewicht verpakking 710 g
Type verpakking Box
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels USB Type-C
Logistieke gegevens
Breedte van de omdoos 220 mm
Export Control Classification Number (ECCN) EAR99
Lengte omdoos 228 mm
Hoogte van de omdoos 218 mm