j5create JUP37185W-EN. Type oplader: Binnen, Type stroombron: AC, Lader compatibiliteit: Universeel. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Uitgangsspanning (max): 20 V. Aantal USB-Type-C-poorten: 2, Snel opladen. Kleur van het product: Wit
Specificaties
Product
Product id 990460
Merk j5create
Partnr JUP37185W-EN
EAN/UPC code 4712795089080
Prestatie
Type oplader Indoor
Lader compatibiliteit Universal
Type stroombron AC
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 1
Aantal USB-Type-C-poorten 2
Snel opladen Y
Quick Charge-versie Power Delivery
USB Power Delivery Y
USB Power Delivery herziening 3.1
Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) 3
USB Power Delivery tot max. 185 W
Land van herkomst China
Design
Kleur van het product White
Materiaal behuizing Plastic
Galliumnitride (GaN) transistors Y
Energie
Ingangsspanning 100 - 240 V
Frequentie 50/60 Hz
Stroom 1.5 A
Maximaal vermogen 185 W
Uitgangsspanning (max) 20 V
Uitgangsstroom (@15 V) 3 A
Uitgangsspanning (min) 5 V
Uitgangsstroom (@20 V) 5 A
Poort 1 uitgangsstroom 140 W
Uitgangsstroom (5 V) 3 A
Poort 2 uitgangsstroom 45 W
Uitgangsstroom (9 V) 3 A
Poort 3 uitgangsvermogen 12 W
Uitgangsstroom (12V) 3 A
Technische details
Naleving van duurzaamheid Y
Garantieperiode 2 jaar
Gewicht en omvang
Breedte 68 mm
Diepte 141.8 mm
Hoogte 28 mm
Gewicht 440 g
Verpakking
Aantal per verpakking 1 stuk(s)
Inbegrepen soorten voedingsstekkers EU
Breedte verpakking 104 mm
Diepte verpakking 177 mm
Hoogte verpakking 85 mm
Gewicht verpakking 816 g
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 30 °C
Certificaten
Certificaten van naleving CE, REACH, RoHS
Logistieke gegevens
Export Control Classification Number (ECCN) EAR99
Breedte van de omdoos 207 mm
Lengte omdoos 275 mm
Netto gewicht kartonnen doos 2900 g
Hoogte van de omdoos 155 mm