LG 110UM5K-B. Productontwerp: Digitale signage flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 2, 79 m (110"), Display technologie: LCD, Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Helderheid: 500 cd/m², HD type: 4K Ultra HD. Wifi. Bedrijfsuren (uren/dagen): 16/7. Inclusief besturingssysteem: WebOS. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 1004836
Merk LG Electronics
Partnr 110UM5K-B
EAN/UPC code 8806084240859
Garantie (in maanden) 24 maanden
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 110 inch
LED backlight Y
LED backlight-type Direct-LED
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Helderheid 500 cd/m²
HD type 4K Ultra HD
Touchscreen N
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Responstijd 8 ms
Typische contrastverhouding 1200:1
Contrast ratio (dynamisch) 1000000:1
Kijkhoek, horizontaal 178 °
Kijkhoek, verticaal 178 °
Beeldscherm, aantal kleuren 1.07 billion colours
Levensduur paneel 50000 uur
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 120 Hz
Waasniveau 25 procent
Kleurdiepte 8 Bit
Soort paneel ADS
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 4
Aantal HDMI-invoerpoorten 3
Aantal HDMI-uitvoerpoorten 1
DVI-poort Y
DVI-D poorten 1
Aantal DisplayPorts 1
USB-poort Y
Aantal USB-aansluitingen 1
USB-versie 2.0
Ethernet LAN Y
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Wi-Fi Y
RS-232C Y
Remote (IR) ingang 1
Audio
Ingebouwde luidsprekers Y
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 20 W
Design
Vormgeving Digital signage flat panel
Kleur van het product Black
Ondersteuning voor plaatsing Indoor
Model Horizontal/Vertical
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 1500 x 600 mm
Bezel breedte (bovenkant) 17 mm
Bezel breedte (zijkant) 17 mm
Bezel breedte (onderkant) 17 mm
Prestatie
Bedoeld voor Commercial
Picture-in-Picture Y
On Screen Display (OSD) Y
Bedrijfsuren (uren/dagen) 16/7
Automatische helderheidscontrole Y
HDCP Y
HDCP versie 1.4/2.2/2.3
Energie
Typisch stroomverbruik 440 W
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
AC invoer voltage 100-240 V
AC invoer frequentie 50-60 Hz
Computersysteem
Intern geheugen 16 GB
Inclusief besturingssysteem WebOS
Operating systeem versie 6.0
Gewicht en omvang
Schermbreedte 2474 mm
Display diepte 99 mm
Display hoogte 1408 mm
Display gewicht 80000 g
Verpakking
Breedte verpakking 2680 mm
Diepte verpakking 320 mm
Hoogte verpakking 1730 mm
Gewicht verpakking 110000 g
Inhoud van de verpakking
Afstandsbediening Y
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Technische details
Realtimeklok (RTC) Y
Overige specificaties
USB-connectortype USB Type-A
Audio-ingangen 1
Audio-uitgang 1
Display technologie LCD
Vermogensverbruik (max) 570 W
Stroomverbruik (PowerSave) 308 W