LG 27CQ651W-BP. Type product: Alles-in-één-pc. Beeldschermdiagonaal: 68, 6 cm (27"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Beeldscherm vorm: Flat, Soort paneel: IPS. Processorfamilie: Intel® Pentium®, Frequentie van processor: 2 GHz. Intern geheugen: 4 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 256 GB, Opslagmedia: SSD. Ingebouwde camera. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 IoT Enterprise. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 1019600
Merk LG Electronics
Partnr 27CQ651W-BP
EAN/UPC code
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 27 inch
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Touchscreen N
HD type Full HD
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Soort paneel IPS
Responstijd 5 ms
Typische contrastverhouding 1000:1
Beeldscherm vorm Flat screen
Kijkhoek, verticaal 178 °
Kijkhoek, horizontaal 178 °
Hoek schuine stand bereik -5 - 35 °
Processor
Processorfabrikant Intel
Processorfamilie Intel Pentium
Processormodel N6005
Frequentie van processor 2 GHz
Maximale turbofrequentie van processor 3.3 GHz
Aantal processorkernen 4
Geheugen
Intern geheugen 4 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Opslagmedia
Totale opslagcapaciteit 256 GB
Opslagmedia SSD
Totale capaciteit SSD's 256 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 256 GB
Grafisch
Ingebouwde grafische adapter Y
Audio
Ingebouwde luidsprekers Y
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 6 W
Ingebouwde microfoon Y
Camera
Ingebouwde camera Y
Camera HD-type Full HD
Type privacy Pop-up
Netwerk
Wi-Fi Y
Wifi-standaard Wi-Fi 6 (802.11ax)
Fabrikant van de WLAN-controller Intel
WLAN-controller-model Intel Wi-Fi 6 AX201
Soort antenne 2x2
Ethernet LAN Y
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10, 100, 1000 Mbit/s
Bluetooth Y
Bluetooth-versie 5.1
Poorten & interfaces
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal USB 2.0-poorten 2
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 4
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 1
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal DisplayPorts 1
Combo koptelefoon/microfoon port Y
Design
Kleur van het product Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 100 x 100 mm
Prestatie
Markt positionering Business
Producttype All-in-One PC
Trusted Platform Module (TPM) Y
Trusted Platform Module (TPM) version 2.0
Software
Inclusief besturingssysteem Windows 10 IoT Enterprise
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 622.3 mm
Diepte apparaat (met standaard) 239.6 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 531.7 mm
Gewicht (met standaard) 7800 g
Breedte ( zonder voet ) 622.3 mm
Diepte ( zonder voet ) 61 mm
Hoogte (zonder voet ) 371.5 mm
Gewicht (zonder voet) 5600 g
Breedte verpakking 707 mm
Diepte verpakking 233 mm
Hoogte verpakking 516 mm