LG 34CR651W-BP. Type product: All-in-One thin client. Beeldschermdiagonaal: 86, 4 cm (34"), HD type: Wide Quad HD, Resolutie: 3440 x 1440 Pixels, Beeldscherm vorm: Gebogen, Soort paneel: VA. Processorfamilie: Intel® Pentium® Silver, Frequentie van processor: 2 GHz. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 256 GB, Opslagmedia: SSD. Ingebouwde camera. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 IoT Enterprise LTSC. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 1019608
Merk LG Electronics
Partnr 34CR651W-BP
EAN/UPC code
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 34 inch
Resolutie 3440 x 1440 Pixels
Touchscreen N
HD type Wide Quad HD
LED backlight Y
Oorspronkelijke beeldverhouding 21:9
Helderheid 300 cd/m²
Kleurdiepte 8 Bit
Soort paneel VA
Hardheid oppervlak 3H
Responstijd 5 ms
Antireflectiescherm Y
High Dynamic Range (HDR)-technologie High Dynamic Range 10 (HDR10)
Typische contrastverhouding 3000:1
Beeldscherm vorm Curved screen
Pixel pitch 0.07725 x 0.23175 mm
Kijkhoek, verticaal 178 °
Kijkhoek, horizontaal 178 °
Hoek schuine stand bereik -5 - 20 °
Kleurbereik 99 procent
kantel aanpassingen Y
Processor
Processorfabrikant Intel
Processorfamilie Intel Pentium Silver
Processormodel N6005
Frequentie van processor 2 GHz
Maximale turbofrequentie van processor 3.3 GHz
Aantal processorkernen 4
Processor aantal threads 4
Processor cache 4 MB
Geheugen
Intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Geheugenslots 2
Geheugen slots type SO-DIMM
Kloksnelheid geheugen 2933 MHz
Geheugenlayout 2 x 4 GB
Opslagmedia
Totale opslagcapaciteit 256 GB
Opslagmedia SSD
Totale capaciteit SSD's 256 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 256 GB
SSD-vormfactor M.2
NVMe Y
Grafisch
Ingebouwde grafische adapter Y
Familie ingebouwde grafische adapter Intel UHD Graphics
Interne-GPU-fabrikant Intel
On-board graphics adapter model Intel UHD Graphics
Audio
Ingebouwde luidsprekers Y
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 14 W
Audiosysteem Waves MaxxAudio
Camera
Ingebouwde camera Y
Camera HD-type Full HD
Netwerk
Wi-Fi Y
Wifi-standaard Wi-Fi 6 (802.11ax)
Fabrikant van de WLAN-controller Intel
WLAN-controller-model Intel Wi-Fi 6 AX201
Ethernet LAN Y
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10, 100, 1000 Mbit/s
Bluetooth Y
Bluetooth-versie 5.1
Poorten & interfaces
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal USB 2.0-poorten 2
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 4
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C 1
Aantal HDMI-poorten 1
HDMI versie 2.0
Aantal DisplayPorts 1
Combo koptelefoon/microfoon port Y
Design
Kleur van het product Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 100 x 100 mm
Prestatie
Producttype All-in-One thin client
Trusted Platform Module (TPM) Y
Trusted Platform Module (TPM) version 2.0
Software
Inclusief besturingssysteem Windows 10 IoT Enterprise LTSC
Energie
AC-adapter ingangsspanning 100 - 240 V
AC-adapter, uitgangsspanning 19 V
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 809 mm
Diepte apparaat (met standaard) 260 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 568.3 mm
Gewicht (met standaard) 8100 g
Breedte ( zonder voet ) 809 mm
Diepte ( zonder voet ) 106.9 mm
Hoogte (zonder voet ) 358.9 mm
Gewicht (zonder voet) 6200 g
Breedte verpakking 986 mm
Diepte verpakking 212 mm
Hoogte verpakking 524 mm
Gewicht verpakking 10900 g
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 10 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -20 - 60 °C