LG 50PK640S. Productontwerp: Digitale signage flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 127 cm (50"), Display technologie: LED, Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Helderheid: 260 cd/m², HD type: 4K Ultra HD. Bedrijfsuren (uren/dagen): 16/7. Inclusief besturingssysteem: WebOS. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 1019042
Merk LG Electronics
Partnr 50PK640S
EAN/UPC code 8806096558768
Garantie (in maanden) 24 maanden
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 50 inch
LED backlight Y
LED backlight-type Direct-LED
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Helderheid 260 cd/m²
HD type 4K Ultra HD
Touchscreen N
Responstijd 9.5 ms
Typische contrastverhouding 5000:1
Contrast ratio (dynamisch) 1000000:1
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 60 Hz
High Dynamic Range (HDR)-technologie High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro), Hybrid Log-Gamma (HLG)
HDR-ondersteuning Y
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 1
HDMI versie 2.0
DVI-poort N
Consumer Electronics Control (CEC) SimpLink
USB-poort Y
Aantal USB-aansluitingen 1
USB-versie 2.0
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal luidsprekeruitgangen 1
RS-232C Y
RF-ingang 1
Audio
Ingebouwde luidsprekers Y
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 20 W
Design
Vormgeving Digital signage flat panel
Kleur van het product Black
Ondersteuning voor plaatsing Indoor
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 200 x 300 mm
Prestatie
Bedoeld voor Universal
Formaat analoog signaal ATSC, NTSC
Formaat digitaal signaal Clear QAM
Bedrijfsuren (uren/dagen) 16/7
Ondersteuning voor wereldwijde IPTV Y
Webbrowser Y
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen SNMP
Energie
Typisch stroomverbruik 116 W
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Computersysteem
Type processor Y
Processormodel K25Lp
Aantal processorkernen 4
Inclusief besturingssysteem WebOS
Operating systeem versie webOS 25
Google applicaties YouTube
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 1111 mm
Diepte apparaat (met standaard) 275 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 700 mm
Gewicht (met standaard) 8700 g
Verpakking
Breedte verpakking 1255 mm
Diepte verpakking 118 mm
Hoogte verpakking 765 mm
Gewicht verpakking 11800 g
Inhoud van de verpakking
Afstandsbediening Y
Afstandsbediening L-Con, AKB75095376
Certificaten
Certificering UL FCC Class B ISTA6
Brand-specifieke functies
LG-technologieën (AV/TV) Fail over, Group Manager, Smart Energy Saving
Overige specificaties
Diepte ( zonder voet ) 59.8 mm
Gewicht (zonder voet) 8600 g
Hotel-modus Y
Paneelvergrendeling Y
Timer Y
Slaap-timer Y
Teletext Y
Lengte snoer 1.5 m
USB-poortvergrendeling Y
Digitale audio, optische uitgang 1
Hoogte (zonder voet ) 645 mm
Display technologie LED
RJ-45 ports hoeveelheid 1
Vermogensverbruik (max) 102 W