LG 55PK640S. Productontwerp: Interactieve tafel. Beeldschermdiagonaal: 139, 7 cm (55"), Display technologie: LED, Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Helderheid: 300 cd/m², HD type: 4K Ultra HD. Wifi. Bedrijfsuren (uren/dagen): 16/7. Inclusief besturingssysteem: WebOS. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 1019041
Merk LG Electronics
Partnr 55PK640S
EAN/UPC code 8806096558799
Garantie (in maanden) 24 maanden
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 55 inch
LED backlight-type Direct-LED
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Helderheid 300 cd/m²
HD type 4K Ultra HD
Touchscreen N
Responstijd 8 ms
Typische contrastverhouding 1200:1
Contrast ratio (dynamisch) 1000000:1
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 60 Hz
High Dynamic Range (HDR)-technologie High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro), Hybrid Log-Gamma (HLG)
HDR-ondersteuning Y
Poorten & interfaces
USB-poort Y
Ethernet LAN Y
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Wi-Fi Y
Aantal antenneaansluitingen 1
RS-232C Y
Audio
Ingebouwde luidsprekers Y
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 10 W
Audio-uitgangskanalen 2.0 kanalen
Design
Vormgeving Interactive table
Kleur van het product Black
Ondersteuning voor plaatsing Indoor
Prestatie
Bedoeld voor Universal
Formaat analoog signaal ATSC, NTSC
Bedrijfsuren (uren/dagen) 16/7
Ondersteuning voor wereldwijde IPTV Y
Webbrowser Y
Energie
Typisch stroomverbruik 113 W
Ingangsspanning 100 - 240 V
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Computersysteem
Inclusief besturingssysteem WebOS
Operating systeem versie 25
Gewicht en omvang
Schermbreedte 1226 mm
Display diepte 59.8 mm
Display hoogte 711 mm
Display gewicht 10200 g
Breedte apparaat (met standaard) 1226 mm
Diepte apparaat (met standaard) 275 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 766 mm
Gewicht (met standaard) 10400 g
Verpakking
Breedte verpakking 13800 mm
Diepte verpakking 118 mm
Hoogte verpakking 830 mm
Gewicht verpakking 13700 g
Inhoud van de verpakking
Afstandsbediening Y
Afstandsbediening L-con AKB75095376
Meegeleverde kabels AC, RS-232
Technische details
Certificaten van naleving Federal Communications Commission (FCC), UL
Overige specificaties
Staander inbegrepen Y
Display technologie LED
Vermogensverbruik (max) 136 W