LG LAPA136-GF. Productontwerp: Digitale signage flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 3, 45 m (136"), Display technologie: LED, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Helderheid: 500 cd/m², HD type: Full HD. Wifi. Inclusief besturingssysteem: WebOS. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 1004851
Merk LG Electronics
Partnr LAPA136-GF
EAN/UPC code 8806096381861
Garantie (in maanden) 24 maanden
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 136 inch
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Helderheid 500 cd/m²
HD type Full HD
Typische contrastverhouding 3000:1
Kijkhoek, horizontaal 150 °
Kijkhoek, verticaal 150 °
Pixel pitch 1.56 x 1.56 mm
HDR-ondersteuning Y
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 3
DVI-poort N
Aantal DisplayPorts 1
USB-poort Y
Aantal USB-aansluitingen 1
USB-versie 2.0
Ethernet LAN Y
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Wi-Fi Y
RS-232C Y
Remote (IR) ingang 1
Audio
Ingebouwde luidsprekers Y
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 18 W
Design
Vormgeving Digital signage flat panel
Kleur van het product Black
Ondersteuning voor plaatsing Indoor
Beeldscherm vorm Flat screen
VESA-montage Y
Bezel colour Black
Prestatie
Bedoeld voor Universal
HDCP versie 2.2
Internationale veiligheidscode (IP) IP30
Energie
AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Computersysteem
Computersysteem Y
Computersysteemtype System on Chip (SoC)
Type processor Y
Aantal processorkernen 8
Inclusief besturingssysteem WebOS
Gewicht en omvang
Schermbreedte 3005 mm
Display diepte 29.95 mm
Display hoogte 1692.5 mm
Display gewicht 108500 g
Inhoud van de verpakking
Afstandsbediening Y
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Certificaten
Technische details
Certificaten van naleving REACH, RoHS
Overige specificaties
USB-connectortype USB Type-A
Digitale audio, optische uitgang 1
Display technologie LED
Vermogensverbruik (max) 1300 W