Philips 32PHS6050/12. Beeldschermdiagonaal: 81, 3 cm (32"), Resolutie: 1366 x 768 Pixels, HD type: HD+, Display technologie: LCD, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD. Wifi. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 1018061
Merk Philips
Partnr 32PHS6050/12
EAN/UPC code 8718863048177
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 32 inch
HD type HD+
Resolutie 1366 x 768 Pixels
Display technologie LCD
LED backlight Y
Beeldscherm vorm Flat screen
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Ondersteunde video-modi 576p, 720p, 1080p
Ondersteunde grafische resoluties 640 x 480 (VGA), 1366 x 768, 1920 x 1080 (HD 1080)
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 60 Hz
Schermdiameter in centimeters 80 cm
TV-tuner
Soort tuner Digital
Formaat digitaal signaal DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
Smart TV
Smart TV Y
Inclusief besturingssysteem Titan OS
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Y
Video-apps Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube
Audio
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 12 W
Audio-uitgangskanalen 2.0 kanalen
Equalizer-instellingen Y
Netwerk
Wi-Fi Y
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 4 (802.11n)
Design
Kleur van het product Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 200 x 150 mm
Indicatie signaalsterkte Y
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
High Dynamic Range (HDR)-technologie High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Teletext Y
Teletekst 1000 pagina's
Ondertitelingsfunctie Y
Teletext standaarden Hyper-text
Ondersteunde videoformaten AV1, AVI, H.264, HEVC, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
Ondersteund audioformaat AAC, FLAC, MP3, WAV
Ondersteund beeldformaat BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Ondersteunde ondertitelingsformats ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT
Omgevingslichtsensor Y
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 3
Audio Return Channel (ARC) Y
HDCP Y
HDCP versie 2.3
Aantal USB 2.0-poorten 2
Beheerfuncties
Soort bediening Remote
Spraakgestuurd Y
Beelddemping (voor radio) Y
ECO mode Y
Automatisch uitschakelen Y
Werkt met Amazon Alexa Y
Werken met de Google Assistent Y
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 26 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 35 kWu
Energie-efficiëntie-index A to G
Slaapstand 2 W
Soort voeding Internal
Brand-specifieke functies
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 716 mm
Diepte apparaat (met standaard) 192 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 447 mm
Gewicht (met standaard) 3330 g
Breedte ( zonder voet ) 716 mm
Diepte ( zonder voet ) 69 mm
Hoogte (zonder voet ) 428 mm
Gewicht (zonder voet) 3250 g
Breedte van de standaard 639 mm
Verpakking
Bureaustandaard Y
Meegeleverde kabels AC
Afstandsbediening Y
Breedte verpakking 790 mm
Diepte verpakking 114 mm
Hoogte verpakking 480 mm