Philips 40PFS6050/12. Beeldschermdiagonaal: 101, 6 cm (40"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Formaat digitaal signaal: DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-C, DVB-S, DVB-S2. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 1018064
Merk Philips
Partnr 40PFS6050/12
EAN/UPC code 8718863051559
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 40 inch
HD type Full HD
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Display technologie LED
Beeldscherm vorm Flat screen
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 60 Hz
Schermdiameter in centimeters 101 cm
TV-tuner
Soort tuner Analog & Digital
Formaat digitaal signaal DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Smart TV
Smart TV Y
Internet TV Y
Inclusief besturingssysteem Titan OS
Video-apps Netflix, HBO, BBC iPlayer, YouTube, Amazon Prime Video, Disney+
Audio
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 12 W
Netwerk
Wi-Fi Y
Ethernet LAN Y
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 4 (802.11n)
Design
Kleur van het product Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 200 x 200 mm
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
High Dynamic Range (HDR)-technologie High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Teletext Y
Teletekst 1000 pagina's
Ondersteunde videoformaten AV1, AVI, MKV, MPEG4, MPEG1, MPEG2, VP9, AVC, HEVC, H.264
Ondersteund audioformaat AAC, FLAC, MP3, WAV
Ondersteund beeldformaat BMP, GIF, PNG, JPEG, HEIF
Ondersteunde ondertitelingsformats SRT, SMI, SSA, SUB, ASS, TXT
Omgevingslichtsensor Y
Beeldverwerkingstechnologie Philips Pixel Plus HD
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 3
Audio Return Channel (ARC) Y
HDCP Y
HDCP versie 2.3
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal USB 2.0-poorten 2
Common interface (CI) Y
Common interface Plus (CI+) Y
Consumer Electronics Control (CEC) EasyLink
Beheerfuncties
Beelddemping (voor radio) Y
ECO mode Y
Automatisch uitschakelen Y
Werkt met Amazon Alexa Y
Werken met de Google Assistent Y
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 33 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 46 kWu
Energie-efficiëntie-index A to G
Brand-specifieke functies
Philips-technologieën (AV/TV) Works With Control4, Works With Matter
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 893 mm
Diepte apparaat (met standaard) 202 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 535 mm
Gewicht (met standaard) 4940 g
Breedte ( zonder voet ) 893 mm
Hoogte (zonder voet ) 516 mm