Philips 40PQS6901/12. Beeldschermdiagonaal: 101, 6 cm (40"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: QLED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-T, DVB-C, DVB-S, DVB-S2. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 1018066
Merk Philips
Partnr 40PQS6901/12
EAN/UPC code 8718863051597
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 40 inch
HD type Full HD
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Display technologie QLED
LED backlight Y
Beeldscherm vorm Flat screen
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Ondersteunde video-modi 576p, 720p, 1080p
Ondersteunde grafische resoluties 1366 x 768, 1920 x 1080 (HD 1080), 640 x 480 (VGA)
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 60 Hz
Schermdiameter in centimeters 100 cm
TV-tuner
Soort tuner Analog & Digital
Formaat digitaal signaal DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-T, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Smart TV
Smart TV Y
Inclusief besturingssysteem Titan OS
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Y
Video-apps Netflix, HBO, YouTube, Amazon Prime Video, Disney+
Audio
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 12 W
Netwerk
Wi-Fi Y
Ethernet LAN Y
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 4 (802.11n)
Wifi-band Single-band (2.4 GHz)
Design
Oprolbaar scherm N
Kleur van het product Black
Aan/uitschakelaar Y
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 100 x 200 mm
Omgevingsverlichting Y
Indicatie signaalsterkte Y
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
High Dynamic Range (HDR)-technologie High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Game modus Y
Teletext Y
Teletekst 1000 pagina's
Ondersteunde videoformaten AVI, MKV, HEVC, H.264, MPEG4, MPEG1, MPEG2, VP9, AV1
Ondersteund audioformaat MP3, WAV, AAC, FLAC
Ondersteund beeldformaat JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
Ondersteunde ondertitelingsformats SRT, SMI, SSA, SUB, ASS, TXT
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 3
PC-ingang (D-Sub) N
Audio Return Channel (ARC) Y
HDCP Y
HDCP versie 2.3
Aantal USB 2.0-poorten 2
Digitale audio, optische uitgang 1
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Aantal RF-poorten 2
Common interface (CI) Y
Consumer Electronics Control (CEC) EasyLink
Beheerfuncties
Automatisch uitschakelen Y
Werkt met Amazon Alexa Y
Werken met de Google Assistent Y
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR) D
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 30 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 50 kWu
Energie-efficiëntie-index A to G
Stroomverbruik (indien uit) 0.5 W
Soort voeding Internal
Brand-specifieke functies
Philips-technologieën (AV/TV) Works With Control4, Works With Matter
Technische details
Intern geheugen 8000 MB
HEVC-ondersteuning Y
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 892.3 mm
Diepte apparaat (met standaard) 197 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 531.5 mm
Gewicht (met standaard) 4710 g
Breedte ( zonder voet ) 718.4 mm
Diepte ( zonder voet ) 61.1 mm
Hoogte (zonder voet ) 419 mm