Philips 4050 series 55BDL4050Q/00. Productontwerp: Digitale signage flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 139, 7 cm (55"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Helderheid: 500 cd/m², HD type: 4K Ultra HD. Inclusief besturingssysteem: Android 10. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 993698
Merk Philips
Partnr 55BDL4050Q/00
EAN/UPC code 8721038101737
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 55 inch
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Helderheid 500 cd/m²
HD type 4K Ultra HD
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Responstijd 9 ms
Typische contrastverhouding 5000:1
Contrast ratio (dynamisch) 500000:1
Kijkhoek, horizontaal 178 °
Kijkhoek, verticaal 178 °
Beeldscherm, aantal kleuren 1.07 billion colours
Pixel pitch 0.315 x 0.315 mm
Schermdiameter in centimeters 138.7 cm
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 60 Hz
Waasniveau 25 procent
Soort paneel VA
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 2
HDMI versie 2.0
DVI-poort Y
DVI-I poorten 1
USB-poort Y
Aantal USB-aansluitingen 5
USB-versie 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ethernet LAN Y
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Audio-ingang (L, R) 1
Audio (L, R) out 1
RS-232C Y
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Y
Compatibele geheugenkaarten MicroSD (TransFlash)
Audio
Ingebouwde luidsprekers Y
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 10 W
Design
Vormgeving Digital signage flat panel
Kleur van het product Black
Ondersteuning voor plaatsing Indoor
Model Horizontal/Vertical
Beeldscherm vorm Flat screen
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 400 x 400 mm
Bezel breedte (bovenkant) 13.9 mm
Bezel breedte (zijkant) 13.9 mm
Bezel breedte (onderkant) 13.9 mm
Prestatie
On Screen Display (OSD) Y
Mean time between failures (MTBF) 50000 uur
Energie
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (SDR) G
AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Computersysteem
Computersysteem Y
Type processor Y
Processorfabrikant ARM
Processorfamilie ARM Cortex
Processormodel A55
Intern geheugen 3 GB
Interne opslagcapaciteit 16 GB
On-board graphics adapter model ARM Mali-G52
Inclusief besturingssysteem Android 10
Ondersteunde videoformaten H.263, H.264, H.265, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
Ondersteund audioformaat AAC, HE-AAC, MPEG
Ondersteund beeldformaat BMP, JPEG, PNG, WEBP
Gewicht en omvang
Schermbreedte 1241.8 mm
Display diepte 63.6 mm
Display hoogte 712.6 mm
Display gewicht 17200 g
Inhoud van de verpakking
Afstandsbediening Y
Batterijen meegeleverd Y
Meegeleverde kabels Power, RS-232
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 20 - 80 procent
Temperatuur bij opslag -20 - 60 °C