Philips 5000 series 55BDL5050D/00. Beeldschermdiagonaal: 139, 7 cm (55"), Display technologie: LCD, Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Helderheid: 600 cd/m², HD type: Full HD. Wifi. Inclusief besturingssysteem: Android. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 1010751
Merk Philips
Partnr 55BDL5050D/00
EAN/UPC code 8721038102277
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 55 inch
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Helderheid 600 cd/m²
HD type Full HD
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Responstijd 8 ms
Typische contrastverhouding 4000:1
Contrast ratio (dynamisch) 500000:1
Kijkhoek, horizontaal 178 °
Kijkhoek, verticaal 178 °
Beeldscherm, aantal kleuren 1.07 billion colours
Pixel pitch 0.2854 x 0.2854 mm
Schermdiameter in centimeters 125.7 cm
Waasniveau 25 procent
Soort paneel VA
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 2
HDMI versie 2.0
Aantal DisplayPorts 1
USB-poort Y
Aantal USB-aansluitingen 1
USB-versie 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Ethernet LAN Y
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Wi-Fi Y
Aantal antenneaansluitingen 1
RS-232 Y
RS-232C Y
Remote (IR) ingang 1
Remote (IR) uitgang 1
Audio
Ingebouwde luidsprekers Y
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 20 W
Design
Kleur van het product Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 400 x 400 mm
Bezel breedte (bovenkant) 13.9 mm
Bezel breedte (zijkant) 13.9 mm
Bezel breedte (onderkant) 13.9 mm
Prestatie
On Screen Display (OSD) Y
Aantal On Screen Display-talen 18
Mean time between failures (MTBF) 50000 uur
Energie
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Computersysteem
Computersysteem Y
Computersysteemtype System on Chip (SoC)
Type processor Y
Processorfabrikant ARM
Processormodel A53
Aantal processorkernen 8
Intern geheugen 4 GB
Interne opslagcapaciteit 32 GB
On-board graphics adapter model Mali-G52 MC3
Inclusief besturingssysteem Android
Ondersteunde videoformaten AVI, H.263, H.264, H.265, MP4, MPEG, MPEG4, VP8, WEBM
Ondersteund audioformaat AAC, HEAAC / MPEG
Ondersteund beeldformaat BMP, JPEG, PNG
Operating systeem versie 14
Gewicht en omvang
Schermbreedte 1241.8 mm
Display diepte 63.6 mm
Display hoogte 712.6 mm
Display gewicht 16600 g
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC, IR sensor, RS-232
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 20 - 80 procent
Temperatuur bij opslag -20 - 60 °C