Philips 8000 series 55PUS8000/12. Beeldschermdiagonaal: 139, 7 cm (55"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: LED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 1018148
Merk Philips
Partnr 55PUS8000/12
EAN/UPC code 8718863046258
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 55 inch
HD type 4K Ultra HD
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Display technologie LED
Beeldscherm vorm Flat screen
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Ondersteunde video-modi 480p, 576p, 720p, 1080p, 1440p, 2160p
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 60 Hz
Ondersteunde verversingsfrequenties display 24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, 50 Hz, 60 Hz
Schermdiameter in centimeters 139 cm
TV-tuner
Soort tuner Analog & Digital
Formaat digitaal signaal DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
Smart TV
Smart TV Y
Internet TV Y
Inclusief besturingssysteem Titan OS
Apple AirPlay 2-ondersteuning Y
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Y
Smart modes Cinema, Eco, Game, Movie, Personal
Video-apps Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube
Audio
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 20 W
Audio-uitgangskanalen 2.0 kanalen
Ingebouwde audio decoders DTS:X, Dolby Atmos
Equalizer-instellingen Y
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Y
Netwerk
Wi-Fi Y
Ethernet LAN Y
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Y
Bluetooth-versie 5.2
Browsen Y
Webbrowser Y
Design
Kleur van het product Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 200 x 100 mm
Omgevingsverlichting Y
Indicatie signaalsterkte Y
Type standaard Legs stand
Stand kleur Black
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
Game modus Y
Teletext Y
Teletekst 1000 pagina's
Ondertitelingsfunctie Y
Teletext standaarden Hyper-text
Ondersteunde videoformaten AV1, AVI, H.264, HEVC, HEVC/H.265, MKV, MPEG, MPEG2, MPEG4, VP9
Ondersteund audioformaat AAC, FLAC, MP3, WAV
Ondersteund beeldformaat BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Ondersteunde ondertitelingsformats ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT
Omgevingslichtsensor Y
Beeldverwerkingstechnologie Philips Pixel Precise Ultra HD
Omgevingsmodus Yes
Spelkenmerken Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Bar 2.0, Variable Refresh Rate (VRR)
Dimtechnologie voor achtergrondverlichting Micro Dimming
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 3
PC-ingang (D-Sub) N
Audio Return Channel (ARC) Y
HDCP Y
HDCP versie 2.3
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal USB 2.0-poorten 2
Digitale audio, optische uitgang 1
Aantal RF-poorten 2
Common interface (CI) Y
Consumer Electronics Control (CEC) EasyLink
Beheerfuncties
Spraakgestuurd Y
Elektronische TV-gids Y
Beelddemping (voor radio) Y
ECO mode Y
Aan/uit-timer Y
Upgraden van firmware mogelijk Y
Werkt met Amazon Alexa Y
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 63 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 121 kWu
Energie-efficiëntie-index A to G
Soort voeding Internal
Brand-specifieke functies
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 1226 mm
Diepte apparaat (met standaard) 281 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 774 mm
Gewicht (met standaard) 10550 g
Breedte ( zonder voet ) 1226 mm
Diepte ( zonder voet ) 88 mm
Hoogte (zonder voet ) 715 mm
Gewicht (zonder voet) 10250 g
Verpakking
Bureaustandaard Y
Meegeleverde kabels AC
Afstandsbediening Y
Breedte verpakking 1335 mm
Diepte verpakking 131 mm
Hoogte verpakking 831 mm