65BDL3152E/00
Philips
Beperkt op voorraad
Philips E-Line 65BDL3152E. Productontwerp: Digitale signage flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 165, 1 cm (65"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Helderheid: 350 cd/m², HD type: 4K Ultra HD, Touchscreen. Bedrijfsuren (uren/dagen): 16/7. Inclusief besturingssysteem: Android. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 971681
Merk Philips
Partnr 65BDL3152E/00
EAN/UPC code 8712581806064
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 65 inch
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Helderheid 350 cd/m²
HD type 4K Ultra HD
Touchscreen Y
Touchscreen technologie Infrared
Hoeveelheid simultane aanraakpunten 40
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Responstijd 8 ms
Multi-touch Y
Typische contrastverhouding 1200:1
Kijkhoek, horizontaal 178 °
Kijkhoek, verticaal 178 °
Beeldscherm, aantal kleuren 1.07 billion colours
Pixel pitch 0.372 x 0.372 mm
Schermdiameter in centimeters 163.9 cm
Soort paneel ADS
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 2
HDMI versie 2.0
DVI-poort N
VGA (D-Sub) invoer ports 1
USB-poort Y
Aantal USB-aansluitingen 8
Ethernet LAN Y
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 4
Aantal poorten USB 2.0 Type-B 3
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 2
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 1
USB Power Delivery Y
USB Power Delivery tot max. 65 W
RS-232C Y
Remote (IR) ingang 1
Remote (IR) uitgang 1
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Y
Compatibele geheugenkaarten MicroSD (TransFlash)
OPS-modulesleuf Y
Audio
Ingebouwde luidsprekers Y
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 32 W
Design
Vormgeving Digital signage flat panel
Kleur van het product Black
Model Horizontal/Vertical
Beeldscherm vorm Flat screen
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 600 x 400 mm
Prestatie
Bedoeld voor Universal
On Screen Display (OSD) Y
Bedrijfsuren (uren/dagen) 16/7
Mean time between failures (MTBF) 50000 uur
Energie
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (SDR) G
AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50 - 60 Hz
Computersysteem
Computersysteem Y
Computersysteemtype System on Chip (SoC)
Type processor Y
Processormodel A55
Intern geheugen 4 GB
Interne opslagcapaciteit 32 GB
On-board graphics adapter model ARM Mali-G52
Inclusief besturingssysteem Android
Ondersteunde videoformaten H.263, H.264, H.265, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
Ondersteund audioformaat AAC, HE-AAC, MPEG
Ondersteund beeldformaat BMP, JPEG, PNG
Operating systeem versie 13
Gewicht en omvang
Schermbreedte 1488 mm
Display diepte 87 mm
Display hoogte 896 mm
Display gewicht 35000 g
Verpakking
Gewicht verpakking 44700 g
Inhoud van de verpakking
Afstandsbediening Y
Batterijen meegeleverd Y
Meegeleverde kabels AC, DVI, HDMI, IR sensor, RS-232, USB
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Temperatuur bij opslag -20 - 60 °C
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 90 procent
Certificaten
Certificering CE, FCC, Class A, RoHS, CB, EAC, EMF, ETL
Technische details
Aanbevolen resolutie 720 x 400 70Hz 832 x 624 75Hz 1440 x 900 60Hz 1600 x 900 60Hz 1680 x 1050 60Hz 1920 x 1080 60Hz 1024 x 768 60Hz 1152 x 870 75Hz 1280 x 1024 60Hz 1280 x 720 60Hz 3840 x 2160 30, 60Hz 640 x 480 60, 67, 75Hz 800 x 600 60Hz